harman yeri
29 Aralık 2018

Beklenen açıklama yapıldı. Resmen Aday!

Sarıyer Ak Parti’de Sarıyer Belediye başkanlığı için beklenen isim Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı.

Beklenen açıklama yapıldı. Resmen Aday!
harman yeri

Sarıyer’de Ak Parti’nin kimi aday göstereceğine dair günlerdir yaşanan tartışma nihayete uğradı.

Ak Parti Sarıyer Belediye Başkan adaylığı için mevcut ilçe başkanı Salih Bayraktar’ı resmen açıkladı.

Sinan Erdem spor salonunda İstanbul adaylarının açıklandığı toplantıda açıklamalarda bulunan Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul adaylarını tek tek açıklarken Sarıyer Belediye başkan Adaylığı için ise Salih Bayraktar’ı açıklayarak Ak Parti’nin Sarıyer belediye başkan adayını resmen duyurmuş oldu.

Salih Bayraktar son zamanlarda bir çok Ak Parti pankartlarına resimlerini koyması, aday adayı başvurularında Sarıyer’de uygulamaları ile aday olacağı mesajını verirken zaman zaman da yine yaptığı açıklamalar ile aday olmayacağını da belirtmişti.

Aleyhinde protesto yürüyüşü yapılan ilk başkan!

Ayazağa’da bu protesto ile Sarıyer’de aleyhine yürüyüş yapılarak protesto edilen ilk ilçe başkanı olması ise dikkat çekici bir detay. Bu protestolar sırasında ilçe başkanını Recep Tayyip Erdoğan’a şikayet eden Ayazağalıların bu adaylığa nasıl bir tepki verecekleri merak ediliyor.

Sosyal medya nasıl yansıdı?

Dün haber sitelerine ve sosyal medyaya düşen haberler sonrası Sarıyerliler Salih Bayraktar’ın adaylığı için çok da olumlu tepki vermezken, bir çok seçmen sosyal medya da 10 senedir belediye başkanlığı yapan Şükrü Genç’in adaylığı durumunda Salih Bayraktar’ın belediye başkanlığı için Şükrü Genç’e karşı şansının olmadığını belirten çok miktarda yorumlar yaparak aradaki oy farkının daha da açılacağını yazdı.

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

harman yeri