harman yeri
16 Ekim 2016

Meclis Üyesinden Seçim Startı…

Erken seçim olacak mı olmayacak mı tartışmaları devam ederken, Sarıyer Belediye Meclis Üyesi seçim startı verdi.

Meclis Üyesinden Seçim Startı…

Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Fatik Eker Pınar Mahallesi’ne açtığı irtibat bürosu ile olası bir erken seçim için şimdiden çalışmalara başladı.

İrtibat bürosunun açılışını CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz’in katılımıyla açan Fatik Eker gündeme getirilen seçim tartışmalarının nereye varacağı belli olmasada biz Pınar Mahallesinde sanki yarın seçim varmış gibi hazırlanmaya karar verdik.

CHP için Sarıyer’in önemli bir bölge olduğunu, burada CHP’nin halkla bütünleşerek bir çok konuda önemli çalışmaların yapıldığını ve daha yapılacak çok şeyin olduğunu belirten Eker, Sarıyer halkı bizi destekliyor, bizde onlara hizmet etmeyi seviyoruz. Olası bir baskın seçim senaryosunda ise hazırlıksız olmamak için şimdiden kolları sıvadık ve Sarıyer’de partimizin hizmetlerini devam ettirmek için çalışmalara bügünden itibaren başladık dedi.

Açılışa katılan Mehmet Deniz ise böyle bir çalışmanın bugünden başlaması örnek ve takdir edilecek bir durum. Biz ilçe yönetimi olarak zaten her an seçim olacak gibi organize olmak üzere çalışmalarımızı yürütüyoruz. Meclis üyemizin ayrıca göstermiş olduğu duyarlılık ise takdir gerektiren bir örnek bir çalışma. Bu çalışmaları ilerleyen günlerde tüm mahallelerde hayata geçirmek için hazırlıklar yapacağız. Sarıyer CHP’nin kalesidir ve bizim Sarıyer’e yapacağımız daha çok hizmet var, şeklinde açıklamalarda bulundu.

Açılışa, ÇYD Derneği Sarıyer Şube başkanı Gül Çağlayan, Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Nihal Nevruz, Pınar Mahallesi Kooperatif Başkanı Semra Hanım, CHP Sarıyer Yönetim kurulu üyeleri ve mahalleliler katılım gösterdi.

 

Sarıyer Gözlem.

 

 

fatik-eker-2

fatik-eker

fatik-eker-01

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.