“1 NİSAN’DA SARIYER ADETA YENİDEN DOĞACAK”
53 okunma

“1 NİSAN’DA SARIYER ADETA YENİDEN DOĞACAK”

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun yerel seçime dair açıklamalarda bulundu.

ABONE OL
21 Mart 2024 13:33
“1 NİSAN’DA SARIYER ADETA YENİDEN DOĞACAK”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun “Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Coşkunla Sarıyer halkının 15 seneden beri erişemediği hizmeti getirmek için kolları sıvadık. Komşularımızdan tek ricamız projelerimizi inceleyip, yaşadıklarını ve geleceklerini göz önünde bulundurarak oy vermeleridir” dedi.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun “Belediyeciliğin temel işlevlerinden olan çöp toplamak, asfalt dökmek, altyapı hizmeti vermekte bile Sarıyerliyi mağdur eden bir belediyecilik anlayışa maruz kaldık. Bu mağduriyeti, halka hizmet denince artık dünyaya AK Parti Belediyeciliği diye bir kavram oturtan belediyecilik anlayışımızla çözmek için geliyoruz. Halkımız bunu İstanbul Büyükşehir Belediyesinde de AK Parti Belediyeciliğiyle fark yaratan komşu belediyelerimizden de görüyor ve bunu çok iyi biliyor.” dedi.

“1 NİSAN’DAN SONRA SARIYER HALKININ YÜZÜ GÜLECEK”

“1 Nisan tarihi 15 yıldır hizmete susamış olan Sarıyer’in adeta yeniden doğuşu olacak” diyen Kurşun sözlerini şöyle sürdürdü; “ Seçimden sonra Sarıyer’de artık herkesin dört gözle beklediği AK Parti belediyeciliği başlayacak. Halkımızın yüzü gülecek ve tüm sorunları hep birlikte tek tek çözeceğiz. Cumhur İttifakı olarak Sarıyer Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Coşkun’un belediye başkanı seçilmesiyle birlikte Sarıyer yıllardır özlediği hizmetleri görmeye başlayacak. Biz hazırız ve kararlıyız. Sarıyer halkının da bu kez çok kararlı olduğunu görüyoruz. Sarıyerli komşularımızdan tek ricamız; gençlerimize, çalışan kadınlarımıza, ev hanımlarımıza, büyüklerimize, girişimcilerimize, esnafımıza, kısacası her kesimden Sarıyerli için özel geliştirdiğimiz projelerimizi https://huseyincoskun.com.tr‘den okuyup, belediyecilik anlayışımızı değerlendirip 31 Mart’ta sandığa gittiklerinde ideolojik saplantıyla değil, gördüklerini, yaşadıklarını ve geleceklerini göz önünde bulundurarak oy vermeleri yönünde olacaktır.”

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Halil İbrahim Kurşun, Cumhur İttifakı olarak MHP ile tam bir uyum içinde çalıştıklarını ve sahada tüm teşkilatların koordineli bir şekilde seçim çalışması yürüttüklerini belirtti.

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP