Son Dakika Haberler

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA ÇOŞKUYLA KUTLANDI

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı 19 Mayıs'ı coşkulu bir fener alayı ile kutladı.

19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA ÇOŞKUYLA KUTLANDI
Okunma : 62 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

CHP Sarıyer İlçe Başkanlığı, Yeniköy limanı mevkiinde başlayarak Ramazan etkinliklerinin olduğu İstinye tersane alanına kadar 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramında Fener Alayı  gerçekleştirdi.

Başkan Sevim Yalınkılıç, Meclis Başkanı Hüseyin Çoşkun, İl Disiplin Kurulu üyesi Nermin Günel, Meclis üyeleri, Kadın Kolu Başkanı Sunay Sevinç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı Fahrettin Serdaroğlu ve Yönetimi, Sarıyer Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Başkanı Gül Çağlayan Yönetim Kurulu üyeleri ve  vatandaşlar katıldı.

Aynı saatlerde Galatasaray’ın şampiyonluk kutlamaları bir arada oluşu ayrı bir görsel renk oluşturdu.

BUGÜN BİZİM DOĞUM GÜNÜMÜZ

İstinye Tersane alanında Sarıyer Belediyesinin  ramazan etkinlikleri  İrem Derici konseri geceye damga vurduSarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer gençliğinin fener alayı ile alana girişini çoşkuyla karşıladı. Genç “Bügün bizim doğum günümüz “ dedi. Burası sevgi, barış, hoşgörü alanı, Bugün Cumhuriyetimizin doğum günü, Doğum Günüzüm Kutlu olsundedi.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç yurttaşlarla 19 Mayıs selfisi çekti. 

19 MAYIS GENÇLİĞİNE  TEŞEKKÜRLER

19 Mayıs Fener Alayı, CHP Sarıyer Gençlik Kolarının organizasyonu ile gerçekleştirildi, Gençlik Kolu Başkanı Mehmet Günel ve Yönetim Kurulu Üyeleri, özverili hazırlık ve organizasyonla başarılı bir çalışma gerçekleştirdiler..

 

 

 

Kaynak: 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA ÇOŞKUYLA KUTLANDI

besiktasbelediyesi