Son Dakika Haberler

29 EKİM’E YETİŞTİRİLİYOR

2011 yılında projelendirilen Sarıyer Nikah ve Kültür Merkezi Darüşşafaka da çok yakında Sarıyer halkının hizmetine açılıyor.

29 EKİM’E YETİŞTİRİLİYOR
Okunma : 73 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

2011 yılında projelendirilen Sarıyer Nikah ve Kültür Merkezi Darüşşafaka da çok yakında Sarıyer halkının hizmetine açılıyor.

denyeni

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, her gün Nikah ve Kültür Merkezi ve Belediye Hizmet Binasına giderek işlerin takibini yaptığı ve çalışmaları yerinde izlediğini gözlemliyoruz.

Şükrü Genç, Evlendirme Dairesi’nde büyük bir salonun yanı sıra küçük katılımlı nikahlar için 2 ayrı VIP Salonu olduğunu da anlatan Genç, “Sarıyer Belediye Meclisi toplantıları da artık bu binamızda yapılacak. Partilerin grup odaları artık çok daha geniş ve büyük olacak. Sarıyer Belediye Meclisi yıllardır dar bir salonda toplanıyordu, artık ilçemize yakışır bir meclis salonumuz olacak” açıklaması yapmıştı.
Yakın zamanda açılışı gerçekleştirilecek olan Nikah Dairesi ve Kültür Merkezi’nin son zamanlarda nasıl bir ilerleme kaydettiği ve ne zaman açılacağını Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek ve Proje sorumlusu Ali bey ve şantiye şefi Ali beyden bilgiler aldık.

Bina da 360 kişi koltuk kapasiteli Nikah salonu, VIP Nikah Salonu ve Kokteyl holleri, 360 kişilik Yemekli Nikah ( Balo ) Salonu da olacak. Bina hem evlendirme dairesi hem de kültür merkezi olarak hizmet verecek.

29 EKİM’E YETİŞTİRİLİYOR

Çok amaçlı salonlar olarak projelendirilen Nikah salonunda Balo Salonu, aynı anda üç nikah kıyılabilecek, Takı Salonları, Kokteyl Salonları, Seminer ve Panellerin yapılacağı, Kongre Merkezi olarak kullanılabilecek ve Sarıyer Belediye Meclis Toplantılarının gerçekleştirileceği Nikah ve Kültür Merkezinde Gelin odası, Kuaförler, Fotoğraf Sdütyoları ve Cafeterya hizmetleri verilecek.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramına yetiştirilmeye çalışılarak açılışı gerçekleştirilecek. (sarıyer Times)

besiktasbelediyesi