Adaylığını Açıklıyor!
1 okunma

Adaylığını Açıklıyor!

ABONE OL
30 Kasım 2017 12:13
Adaylığını Açıklıyor!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Sarıyer’de, 9 Aralık’ta yapılacak olan İlçe Başkanlığı seçiminden sonra yapılması planlanan Kadın Kolları Başkanlığı seçimleri öncesinde, ilk aday Fadime Ay oldu.

 

İstinye mahallesi örgütü üyesi olan ve daha önce kadın kolları ve çeşitli komisyonlarda görev almış olan Fadime Ay CHP Sarıyer Kadın Kolları başkanlığına aday olduğunu duyurdu.

Fadime Ay, adaylığını yazılı bir metinle açıkladı.

“Emekçi yol arkadaşlarım, hep birlikte daha güçlü yarınlar için 2-12-2017- Cumartesi günü saat 13:00’da Cumhuriyet Halk Partisi Sarıyer İlçe binasında kadın kolu başkan adaylığımı açıklarken sizlerinde yanımda olmanızdan mutluluk duyacağım.

2019 seçimlerine daha güçlü bir kadın kolu örgütlenmesi ile girmek için tüm kadın üyelerimiz ile yola çıkma kararı aldım. Biliyoruz ki, kadınlarımız ülkemizin huzuru ve refahı için hiç düşünmeden gelecek adına her zaman alanlarda olup tüm çalışmaların merkezinde olacaklardır. Kadınların olmadı yerde başarı eksik kalır. Kadınların olmadığı alanlarda çalışmalar eksik kalır. İşte bu bilinç ve bakış ile hep birlikte omuz omuza, kol kola gelecek için yola çıkıyoruz. Biliyoruz ki, gücümüz birliğimizden gelir.”

“Emekleriyle öne çıkıyor”

Önemli bir destek ile yola çıkan Fadime Ay, parti içinde emekleri ve iyi niyetli çalışmalarıyla beğeni ve takdir toplamış bir partili.

Kulislerde Fadime Ay’ın adaylığı sonrası Ay’ın güçlü ve tek başına bir aday olma ihtimalinin yüksek olduğu, partilinin bir çok kanadında yaptığı çalışmalar nedeniyle takdir görmüş bir emekçi olduğu konuşuluyor.

 

Daha şimdiden adaylık çalışmalarına başlayan ve önemli bir desteği arkasına alan Fadime Ay, en son referandum sürecinde yapılan çalışmalarda aralıksız 66 gün Sarıyer’in bütün sokaklarında ve İstanbul’un çeşitli ilçelerinde gece gündüz “Hayır” kampanyası için çalışma yürütmüş, daha öncesinde de partinin birçok çalışmasında aktif olarak görev almıştır.

 

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP