Son Dakika Haberler

AK Partili Mahalle Başkanından, Şükrü Genç’e Büyük Jest

AK Parti Büyükdere Mahalle sorumlusu Kenan Bay, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i kemençe, tulum ve zurna ile coşkuyla ağırladı…

AK Partili Mahalle Başkanından, Şükrü Genç’e Büyük Jest
Okunma : 239 views Yorum Yap

Şebinkarahisar Tepeltepe Derneği Başkanı ve aynı zamanda AK Parti Büyükdere Mahalle sorumlusu Kenan Bay, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’i tulum, kemençe ve zurna ile coşkuyla ağırladı…


Tepeltepe Derneği’nin özel davetini kırmayan Başkan Genç, CHP’li 11 meclis üyesi ile Büyükdere’ye çıkarma yaptı. Bir çok CHP’li yöneticinin eşlik ettiği günde, AK Partili Kenan Bay’ın, Şükrü Genç’e gösterdiği sevgi ve itina tüm CHP’liler tarafından takdir topladı. Dernek binası önünde ve içeride çalan tulum, kemençe ve zurna eşliğinde, yöresel yemekler tüm misafirlere ikram edildi. Zaman zaman kemençenin coşkusuna kendini kaptıran Şebinkarahisarlılar renkli görüntüler sergiledi.

Başkan Genç ve Dernek Başkanı Kenan Bay’ın etkinlik boyunca kulaktan kulağa samimi yakınlaşmaları, bazı AK Partililerin tepkisine neden olsa da, Sarıyer’deki tüm CHP’liler Kenan Bay’dan memnun kaldılar.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, kendisi çin özel hazırlanan etkinlik için Tepeltepe Derneği ve AK Parti Büyükdere Mahalle Sorumlusu Kenan Bay’a teşekkürlerini iletti.

 

Sarıyer Yenigün

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)