27 okunma

Ak Partili seçmeninden desteği aldı!

ABONE OL
7 Ocak 2024 18:27
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Ali İhsan Özdemir İstinye mahallesi sakinleri ve CHP üyeleri ile bir raya geldi.

İstinye mahallesi çalışmasını toplantı ile açan Ali İhsan Özdemir toplantıda nasıl bir Sarıyer, nasıl bir belediye başkanı sorularına yanıt verirken, Özdemir toplantıya katılanlara kendisini tanıttıktan sonra, neden aday olduğunu ve Sarıyer’de neler yapılması gerektiğini aktardı. Sarıyer’in sosyolojik yapısını ve geçmiş seçimlerde alınan seçim sonuçları hakkında bilgi aktaran Özdemir, bu veriler ışığında Sarıyer’de kendisinin aday olması gerektiğini ve aday olması durumunda ise tereddütsüz seçimi kazanacak adayın kendisi olacağını belirtti.

Toplantıya katılan İstinye mahallesi sakinlerinden ve eskiden Ak Parti seçmeni olan bir seçmen, Özdemir’e “seni tanıdığıma çok memnun oldum, ben eski bir Ak Parti seçmeni olarak artık değişim istiyorum, aday olman durumunda kazanman için oy vereceğim ve sana destek olacağım. Yolun açık olsun, başarılar dilerim” şeklinde desteğini açıkladı.

Toplantı sonrası İstinye Mahalle muhtarını ziyaret eden Özdemir, basketbol sahasında basket oynayan gençlerle bir sohbet gerçekleştirip gençlerin beklentilerini dinleyin kısa bir basket maçı oynadılar.

İstinye ziyaretine esnafları dinleyerek devam eden Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Ali İhsan Özdemir’e ziyaret sırasında gösterilen ilgi gözlerden kaçmadı. Özdemir’in genç olması ve Sarıyer’de artık bir değişim olmasını bekleyen İstinyeliler ve esnaf genel olarak yaşanan ekonomik gidişattan çok şikayet ederken, Sarıyer’de yeni bir vizyonun belediye başkanı olması gerektiğini dile getirerek Özdemir’e başarı dilediler.

Ziyaret sırasında müzik dolu dakikalar yaşandı.

Özdemir’in esnaf ziyareti sırasında Kabil müzik evinde kulağa hoş gelen bir de tesadüf yaşandı. Özdemir ve Kabil müzik aletleri evinin sahibi sanatçı Can Kabil ile bağlama ve kemençe ile kısa bir düet gerçekleştirdiler.

 

 

 

 

 

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP