Ali Yazıcı’nın son durumu…
8 okunma

Ali Yazıcı’nın son durumu…

ABONE OL
11 Nisan 2020 20:19
Ali Yazıcı’nın son durumu…
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve hastanede tedavi görev Büyükdere Mahalle Muhtarı Ali Yazıcı ile sağlığı ve yaşadıkları ile ilgili görüştük.

Maslak Acıbadem hastanesinde tedavi görev Büyükdere Mahalle Muhtarı Ali Yazıcı ile yaptığımız görüşmede Yazıcı’nın son durumunu ne zaman taburcu olacağını ve hastalık süresince yaşadıklarını konuştuk.

Öncelikle şu an için her şeyin çok iyi gittiğini belirten Yazıcı hastalık teşhisini ve hastalık ile ilgili yaşadığı süreci şöyle anlattı.

“Öncelikle virüs nedeniyle yaşadığım tek belirtinin sadece çok yoğun bir halsizlik olduğunun bilinmesini istiyorum. Aşırı derecede bir halsizlik yaşadığım süre içinde ilçe sağlık müdürlüğünü aradım durumu anlattım, evden çıkmamamı ve test yapmak için eve geleceklerini belirttiler. Eve gelip test için numune aldılar ve çıkan test sonucu Covit19 tanısı kondu. Fakat çok acil bir durumum olmadığı için evde karantinada kalmamı belirttiler. Bende bana söylenenleri uygulamak üzere evde istirahate çekildim. Fakat aşırı derecede yorgunluk, bitkinlik ve halsizlik yaşıyordum. Bu süre içinde görüştüğüm Şükrü Genç başkanım durumumu öğrendiğinde bana destek olarak Acıbadem’e yatmamı sağladı. Kendisine de bu vesile ile bir kez daha çok teşekkür ederim ilgisinden dolayı. Bu süre içinde tedavim burada devam etti. Her geçen gün halsizliğim azalmaya başladı, şu an tam olarak bitmesede, doktorlar en son görüşmede beni Pazartesi günü taburcu edebileceklerini belirttiler. Bu süre içinde başka hiç bir rahatsızlığım olmadı. Sürekli akciğerlerimi kontrol eden doktorlar akciğerlerimde hiçbir sıkıntıya rastlamadı. Şimdi pazartesi doktorların vereceği kararı bekliyorum. Bir an önce iyileşmek ve görevimin başına geçerek hizmetlerime devam etmek istiyorum. Burdan Sarıyerlilere verceğim mesaj ise her şeyin başı sağlık. Bu illetten ancak evde kalarak ve sosyal mesafemizi koruyarak kurtulabiliriz. Lütfen evde kalın”

Sarıyer Gözlem olarak Ali Yazcı’ya tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP