Site icon Sarıyer Gözlem

Alkol tartışması ölüm getirdi!

Akşam saat 18.00 sıralarında Büyükdere Mahallesi Çayırbaşı Caddesi üzerinde meydana gelen tartışma kanlı bitti! Alkol nedeniyle ile çıktığı iddia edilen tartışmadan sonra bir kişi hayatını kaybederken, alkollü ve bıçakla saldırıyı düzenleyen kişinin ise yaralandığı belirtildi.
İddiaya göre B. Kocaacar işlettiği kafenin önünde oturup alkol alan ve müşterileri rahatsız eden S. Durmuş’u uyardı. Bunun üzerine ikili arasında tartışma büyüdü, tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. Bu sırada S. Durmuş cebinden çıkardığı bıçakla B. Kocaacar’a vurmaya başladı. Bıçak darbelerinden biri kalbine isabet eden Kocaacar kanlar içinde yere yığıldı. Çevredekiler yardıma koşarken saldırgan elindeki bıçağı atarak kaçtı. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri aldığı bıçak darbeleri ile aşırı kan kaybeden B. Kocaacar’ı olay yerindeki ilk müdahalenin ardından Sarıyer Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırarak tedavi altına aldı. Ancak Kocaacar burada doktorların yaptığı tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Olaydan sonra kaçan saldırgan S. Durmuş polis ekiplerinin çalışmaları ile kısa sürede yakalandı. Saldırganın da yaşanan kavga sırasında bacağından yaralandığı öğrenildi. S. Durmuş, hastanedeki tedavisinin ardından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.


Olay yeri inceleme ekibi kavganın yaşandığı yerde inceleme yaptı. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor. (Kaynak: 
Exit mobile version