Son Dakika Haberler

Aslı Enver ve Murat Boz ayrıldı mı?

2,5 yıldır süren Murat Boz Aslı Enver ilişkisi sona erdi iddiaları magazin gündemine oturdu.

Aslı Enver ve Murat Boz ayrıldı mı?
Okunma : 159 views Yorum Yap

2016 yılından beri birlikte olan Aslı Enver ve Murat Boz ayrılık kararı aldı. Daha önce de ayrılık kararı alan ikili kısa bir süre sonra barışmıştı. Peki Aslı Enver ve Murat Boz neden ayrıldı?

Aslı Enver ve Murat Boz daha önce de ayrılık kararı almış, kısa bir süre sonra ise barışmışlardı. Her şey Murat Boz ve Eser Yenenler’in ‘İşte Benim Stilim’ yarışmasıyla ünlenen Nihal – Bahar Candan kardeşlerle kaçamak yaptıkları iddiasıyla başlamıştı. Bu olayların ardından bu ayrılığın reklam ayrılığı olduğu iddia edilmişti. Alınan haberlere göre Murat Boz ve Aslı Enver’in tekrar ayrıldı. Peki Aslı Enver ve Murat Boz neden ayrıldı? İşte detaylar…

Magazin dünyasında örnek çift olarak gösterilen şarkıcı Murat Boz ile oyuncu Aslı Enver’in birlikteliği sürpriz bir şekilde sona erdi. Çiftin birlikteliği 2016’da başlamıştı. Enver, Boz’un jüri üyeliği yaptığı “O Ses Türkiye”nin çekimlerine katılmış, kısa bir süre sonra sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlarıyla iki ünlü ismin aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

ASLI, EVDEN TAŞINDI

Aslı Enver ve Murat Boz’un ilişkisi 2017’nin mayıs ayında da sekteye uğradı. Yaşadıkları sorunlar yüzünden birlikteliklerini noktalayan ikili, ayrılığa 2 ay dayanabildi. Hürriyet gazetesinde yer alan habere göre yeniden bir araya gelmelerinin ardından birbirlerinin aileleriyle de tanışan ikilinin evleneceklerine kesin gözüyle bakılıyordu. Ancak çift sürpriz bir kararla yeniden ayrıldı. Enver, eşyalarını toplayarak Murat Boz’la birlikte yaşadıkları evden taşındı. İki isim, sosyal medya hesaplarında paylaştıkları, birlikte çekilmiş fotoğraflarını ise henüz silmedi.

Kaynak: Aslı Enver ve Murat Boz ayrıldı mı?

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)