Son Dakika Haberler

Bakırköylünün % 76’sı belediyeden memnun

Kerimoğlu Bakırköylülerin belediyenin vermiş olduğu hizmetlerden memnun olduğunu söyledi.

Bakırköylünün % 76’sı belediyeden memnun
Okunma : 126 views Yorum Yap

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu yaptırdıkları kamuoyu araştırmasına göre; Bakırköylülerin belediyenin vermiş olduğu hizmetlerden memnun olduğunu söyledi.

2014’deki Bakırköy Belediye Başkanlığı seçimlerinde %70’e yakın oyla seçildiğini belirten Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu şu değerlendirmeyi yaptı: “Sosyal belediyecilik anlayışımızın gereği Bakırköylülere 7/24 esasına göre hizmet veriyoruz. Bakırköy’deki sosyal hizmetler, eğitim, sağlık, spor ve kültür-sanat alanında yaptığımız çalışmalar Türkiye’de rol model olarak alınıyor.

Bu anlayışımızın karşılığını da Bakırköylülerden olumlu tepki olarak alıyoruz. 2014’de belediye başkanlığı seçimlerinde İstanbul’da bir önceki yıla göre yüzde olarak en fazla artış göstererek %70’e yakın oy oranıyla seçilmiştim. Geçtiğimiz ay yaptırdığımız kamuoyu araştırmasına göre Bakırköylülerin %76’sı belediye başkanlarından ve belediye hizmetlerinden memnun olduğunu ifade etti.

Belediyede beraber hizmet verdiğimiz emekçi arkadaşlarımızın özverisiyle, çalışkanlıklarıyla, iş disipliniyle bu oranı yıl sonuna kadar %80’ler seviyesine çıkaracağımızı umuyorum. Bakırköy’de daha çok çalışacağız, daha çok üreteceğiz. Tekrar emeği geçen tüm emekçi arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)