Site icon Sarıyer Gözlem

Belediye Binasını Gezdiler!

Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Zeybek’in dolaştırdığı SAODER Başkanı Yaman ve yönetimi yeni binaya hayran kaldı! SAODER (Sarıyer Ordulular Derneği) Başkanı Ali Yaman ve yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer Belediyesi’nin Pınar Mahallesi’nde yapımı süren yeni Belediyesi Hizmet Binası’nı gezdi. Sarıyer Belediye Başkan …

SAODER (Sarıyer Ordulular Derneği) Başkanı Ali Yaman ve yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer Belediyesi’nin Pınar Mahallesi’nde yapımı süren yeni Belediyesi Hizmet Binası’nı gezdi. Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek tarafından karşılanan Dernek Başkanı Ali Yaman ve yönetimi binanın içini dolaşarak, bilgi aldı.

 

 

BİNAYI GEZDİLER
Daha sonra Zeybek, SAODER Başkanı Ali Yaman ve yönetim kurulu üyeleri ile eski SAODER başkanlarına binayı gezdirdi. Otopark’dan başlayarak tüm katları dolaştıran Zeybek, binanın fonksiyonları hakkında da bilgiler verdi. Güvenlikten, çalışanların konforuna kadar birçok konuda özel bir bina olan Sarıyer Belediyesi yeni hizmet binasının açılmasıyla birlikte Sarıyerliler’e daha modern ve verimli hizmet yapacaklarını söyleyen Zeybek, “Burada Sarıyer halkına hizmet veren personel çalışacak.”dedi.

 

 HAYRAN KALDILAR

Akıllı binanın Sarıyer’e yakışacağını söyleyen SAODER Başkanı Ali Yaman gezi sonrası bir değerlendirmede bulundu. Yaman, “Sarıyer Belediyesi’nin yeni binasının çalışmalarını yerinde görmek ve çalışanlara, yetkililere moral desteği vermek için bu ziyareti gerçekleştirdik. Derneğimizin önceki başkanları ve üyeleriyle beraber yeni binamızı gezdik. Bizlere eşlik eden ve bilgiler veren sayın Gökan Zeybek’e teşekkür ediyoruz. Sarıyer’in yapısı gereği müdürlüklerimiz farklı yerlerdeydi. Bu binanın yapılmasıyla müdürlükler buraya toplanacak ve böylece vatandaşımız zaman kaybetmemiş olacak ve belediyenin verimliliği artacak. Akıllı bina, çok güzel olmuş. Biz de bu güzel hizmet binamızın açılışını dört gözle bekliyoruz” diye konuştu. Yaman sözlerinin sonunda binayı kazandıran Belediye Başkanı Şükrü Genç başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti.

Exit mobile version