Belediyenin İftarına Binlerce Sarıyerli Katıldı
107 okunma

Belediyenin İftarına Binlerce Sarıyerli Katıldı

Sarıyer Belediye Başkanı Oktay Aksu, Geleneksel Kadir Gecesi iftarında Sarıyer halkı ile buluşarak Sarıyer Belediyesi Hizmet Binasında alana sığmayan binlerce insanla iftar yaptı.

ABONE OL
6 Nisan 2024 11:27
Belediyenin İftarına Binlerce Sarıyerli Katıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP Genel Başkan Yarımcısı Gökhan Zeybek, PM üyeleri, Milletvekilleri. CHP İlçe Başkanı Mehmet Kubat ve Yönetimi, Başkan vekili Hüseyin Çoşkun, Meclis üyeleri, Muhtarlar, Spor Kulüpleri, STK’lar, Belediye personeli katıldılar.

BAŞKAN OKTAY AKSU EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR ETTİ.

Belediye Başkanı M. Oktay Aksu, Sayın Genel Başkan Yardımcılarım. PM ve milletvekillerim, İlçe başkanım, meclis üyelerim, muhtarlarım. Spor kulübü başkanlarım, kadın kolu ve gençlik kolu başkanlarım, degerli komşularım çalışma arkadaşlarım, kocama ailem hepiniz hoşgeldiniz,

İstanbul da başkanım Ekrem Imamoğlu’na, Sarıyer’de bizlere verdiğiniz tüm destekler. İçin hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum, Cumhuriyeti kurduğu Mustafa Kemal Atatürk’ün çizdiği birliğimizle, dayanışmamızla, coşkumuzla yürüdüğümüz halk odaklı toplumcu belediyeciliği devam ettirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

SARIYER’E HİZMETE HAZIRIZ

Önümüzdeki beş yıl İstanbul Belediyesi ile Sarıyer belediyesinin uyumluluğunu her komşumuza hissettireceğiz. Ülke sorunlarını çözümünde kentsel dönüşüm projelerine, ulaşım çözümlerinden kreşlere, Kültür sanat Merkezlerinden Yaşam Vadilerine, yeşil tertemiz bir Sarıyerden alt yapı ve üst yapı sorunları olmayan bir Sarıyer’e kadar geniş bir yelpazede Sarıyer’e hizmete hazırız.

HİÇ KİMSEYİ ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ

Önümüzde sizlere hizmet odaklı dolu dolu bir beş yıl var. Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir Belediye Başkanı olarak suanda huzurunuzdayım. Bana verdiğiniz vekaleti aldım, artık hizmet etme zamanı şunu bilinki hiç bir ayrım yapmayacağız, hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğiz, geleceğe umut olacağız, dil, din. Irk, ten rengi hiçbir ayrım gütmeyeceğiz. Biz birimiz hepimiz olacağız. Geleceğe umutla bakacağız. Sarıyer’de ve İstanbulda Tam Yol İleri. Birlikte başardık, birlikte kazandık, Hep birlikte yaptık,

Sarıyer ve istanbul, adil, eşitlikçi, denetlenebilir, sosyal demokrat halkçı belediyecilik anlayışıyla yönetilmeye devam edeceğiz, Burası sizin sofranız, bu belediye sizin belediyeniz, Hepinizin mübarek kadir gecenizi ve bu vesile ile Ramazan bayramınızı kutluyorum dedi.

Sarıyer Gözlem

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP