Son Dakika Haberler

Beşiktaş Kulübü’nden Valdes, Obi Mike ve Şenol Güneş açıklaması

Beşiktaş Kulübü, basında yer alan haberler ile ilgili bir açıklama yayınladı.

Beşiktaş Kulübü’nden Valdes, Obi Mike ve Şenol Güneş açıklaması
Okunma : 162 views Yorum Yap

Beşiktaş Kulübü, basında yer alan haberler ile ilgili bir açıklama yayınladı.

İşte Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklama:

“Son günlerde yazılı basında kulübümüz ile ilgili çeşitli iddiaların yer aldığı asılsız haberler yapılmaktadır.

Kaleci Victor Valdes’in transferinin Kaleci Antrenörümüz Jose Sambade Carreira’nın olumsuz raporu nedeniyle bozulduğu iddiası, gerçeklerden uzak masa başında üretilen bir senaryodur.

Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları’nın ismi kullanılarak yapılan röportaj haberleri de gerçekleri yansıtmamaktadır. Torunoğulları’nın, medya organlarına demeç vermemesine karşın gazetelerde ismi kullanılarak farklı farklı haberler yayınlanması bizleri şaşırtmaktadır. Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile Yönetim Kurulumuz arasında transferler nedeniyle sorun olduğu imasının yapıldığı bu haberleri etik bulmadığımızı belirtiriz. Yönetim Kurulumuz ile Şenol Güneş arasında transfer çalışmalarıyla ilgili fikir ayrılığı yoktur, uyumlu bir çalışma yürütülmektedir.

Chelsea forması giyen Obi Mikel’in transferinde red yanıtı aldığımız ve devre arasında kiralık olarak transfer girişiminde bulunacağımız iddiası da gerçekleri yansıtmamaktadır.

3 hafta sonunda Süper Lig’in en golcü takımı olan, her hafta üzerine ekleyerek sahada daha da iyi bir performans sergileyen Futbol Takımımız ile ilgili, bu asılsız haberleri maksatlı bulduğumuzu belirtir, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK”

Haber Kaynağı: bjk.com.tr

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)