Son Dakika Haberler

Bir parça da sen koy!

CHP Sarıyer Gençlik Örgütü ve CHP İstanbul İl Gençlik Örgütü'nün ortak yürüttüğü "Bir parça da sen koy, bir çocukta sen sevindir"

Bir parça da sen  koy!
Okunma : 95 views Yorum Yap

CHP Sarıyer Gençlik Örgütü ve CHP İstanbul İl Gençlik Örgütü’nün ortak yürüttüğü “Bir parça da sen koy, bir çocukta sen sevindir” projesi kapsamında ülkenin her yerindeki zor şartlarda okumaya çalışan öğrencilere yardım etmek amacıyla düzenlenen bir kampanya gerçekleştiriyor.

sariyer gozlem 88

Kampanya kapsamında 8 ana başlık altında ihtiyaç listesi oluşturuldu. İhtiyaçlarımız; “kazak, bot, mont, pantalon, atkı, bere, çorap ve kırtasiye malzemeleri” olarak belirlendi.

CHP Sarıyer Gençlik Kolları Başkanı Nihan Sabaz; “Hayırsever vatandaşlarımız ve kurumlarımızla birlikte yurdun her yerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaşabiliyoruz. Zor şartlarda yaşayan kardeşlerimiz için yardım eden ve duyarlılık gösteren hayırsever vatandaşlara teşekkür ederiz” dedi.

Kampanyanın son günü 30.01.2016 Cumartesi günü olup toplanan yardımlar CHP İstanbul İl Başkanlığı’na gönderilecek ve Eğitim Sen’in belirlediği yardıma ihtiyacı olan okullara dağıtılacaktır.

Sarıyer’den kampanyaya katılmak için CHP Sarıyer ilçe başkanlığı ili iltişim kurularak ihtiyaç malzemeleri ulaştırılabilir.