Son Dakika Haberler

Büyükdere muhtarlığı hizmette sınır tanımıyor!

Büyükdere muhtarı Ali Yazıcı hizmette sınır tanımadan çalışmalarına devam ediyor.

Büyükdere muhtarlığı hizmette sınır tanımıyor!
Okunma : 253 views Yorum Yap

Bir çok konuda sosyal projeler geliştiren ve yaratıcı fikirleri ile mahallesinin sorunlarına ilaç olmaya çalışan Büyükdere Mahalle Muhtarı Ali Yazıcı yeni bir uygulama ile yine bir ilke imza attı.

Ali Yazıcı mahallede oluşturduğu gönüllü bir ekip ile mahallenin sorunlarını tespit edip çözüm sunmak için sokağa indi.

Kurduğu telsizli ekip ile mahallede tüm sokakları gezen Ali Yazıcı ve ekibi sokaklarda bulunan yanmayan sokak lambalarını, İSKİ ile ilgili sorunları, belediye ile ilgili sorunları yerinde tespit edip notlarını aldı. Mahalle halkı ile de bilgi alışverişinde bulunan ekip bunları yetkili kurumlara iletmek üzere raporlaştırdı ve çözümü için kolları sıvadı.

İşte Ali Yazıcı’nın muhtarlığa ait sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ve paylaştığı resimler.

“Büyükdere Muhtarlığımızca Gönüllü Olarak 15 gün arayla Yaptığımız Sokak Sorunları Tespit Çalışmalarımızı Daha Etkin Hale Getirdik. 12 Çalışma Arkadaşımızla Birlikte Gece Görünür Görev Yeleklerimizi Giyerek ve 10 Adet Telsizimizi Yanımıza Alarak Sokaklarımızı Dolaşarak Vatandaşlarımızı Rahatsız Eden Yanmayan Sokak Lambaları, Kanal Arızaları Gibi karşılaştığımız Çevre Sorunlarını Tespit Ederek Bedaş, iski ve Belediye gibi Hizmet Kurumlarına Bildiriyoruz.”

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)