Son Dakika Haberler

CHP İstanbul’da kongrelerin akıbeti belli oldu.

CHP İstanbul'da durdurulan kongreler sonrası yapılan görüşmelerin sonucunda takvimin işletilmesi kararı çıktı. İşte yeni kongre takvimi.

CHP İstanbul’da kongrelerin akıbeti belli oldu.
Okunma : 291 views Yorum Yap

CHP İstanbul’da durdurulan kongrelerin daha önce belirlendiği gibi yapılması yönünde karar çıktı.

Buna göre daha önce 9-10 Aralıkta başlanması yönünde karar alınan kongrelere aynı tarihlerde devam edilecek. Fakat bazı ilçeler erteleme sonrası yaşanan karışıklık ve salon sıkıntıları nedeniyle farklı tarihlerde kongrelerini yapma yönünde karar aldı. Bu ilçeler sırasıyla  9-10 Aralık, 16-17 Aralık ve 23-24 Aralık tarihlerinde kongrelerini yapmak üzere il başkanlığına başvuruda bulundular.

CHP Sarıyer’de kongre ne zaman yapılacak?

İlçe başkanı Mehmet Deniz ile yaptığımız görüşme sonrası başkan Mehmet Deniz yaptığı açıklamada, erteleme nedeniyle yaşanan belirsizliğin olumsuz bir tablo çizmemesi için kongre takviminde revizyona gittiklerini ve 23-24 Aralık tarihinde kongrelerini yapmak üzere salon baktıklarını belirtti.

Daha önce 9 Aralık için kiraladıkları TİM salonunun 23-24 Aralıkta dolu olduğunu, başka bir salon için girişimlerinin devam ettiğini belirten Deniz en kısa sürede üyelerine resmi bilgiyi vereceklerini aktardı.

 

Sarıyer Gözlem

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)