Son Dakika Haberler

CHP Sarıyer Kadın Kollarına sevilen aday

CHP Sarıyer Kadın Kollarına örgütün yakından tanıdığı örgüt emekçisi bir aday.

CHP Sarıyer Kadın Kollarına sevilen aday
Okunma : 172 views 1 Yorum
sariyerbelediyesi

CHP Sarıyer Kadın Kollarında yarın sabah (06 ocak 2018) 11.00’de Büyükdere RİVA’da yapılacak olağan kongresinde örgütün ablalarından ve emekçilerinden sevilen bir isim olan Sunay Sevinç aday olduğunu açıkladı.

Örgüt içinde herkesin saygısını kazanmış biri olarak adaylığı duyulduktan sonra cok olumlu tepkilerin kendisine verildigi Sunay Sevinç “partimizin emekçisi olarak arkadaşlarım tarafından bu göreve aday olmam gerektiği söylendiğinde çok duygulandım.  CHP içinde görev almak, gelecek adına partimin hizmetinde olmak bana her zaman mutluluk ve onur verir. Arkadaşlarımız ile birlikte tüm Sarıyer ve partili kadınlarmış için gelecek için bu görevi layıkı ile yürütecek partimizi iktidara taşıyacağız” diyerek duygularını dile getirdi.

Mevcut kadın kolları başkanı Yasemin Büyükertan da yaptığı açıklamada “Bayrağı devretmekten çok mutluluk duyuyorum. Göreve gelen her arkadaşımız belli bir dönem görevini yerine getirip sonra yeni arkadaşlara hizmet etme şansı vermeli. Sunay hanıma bu görevi devretmek ayrıca beni çok mutlu etti. Geçmişte olduğu gibi her dönem partimin hizmetinde olmaya devam edeceğim”

 

besiktasbelediyesi

YORUMLAR (1)