Son Dakika Haberler

CHP Sarıyer’de TBMM İçin Olası Aday Adaylar.

CHP Sarıyer'den millet vekilliği için isimleri telaffuz edilen siyasetçiler.

CHP Sarıyer’de TBMM İçin Olası Aday Adaylar.
Okunma : 135 views Yorum Yap

2015 Genel seçimleri yaklaştıkça İstanbul 2. bölgede bulunan Sarıyer’de de millet vekilliği için yavaş yavaş bazı isimler öne çıkmaya, bazı isimler başkaları üstünden isimlerini telavuz ettirmeye, bazı isimler ise hiç bilgileri olmadan millet vekilliği için konuşulmaya başlandı.

Daha önceki haberimizde Sarıyer AKP listeleri için kulislerde konuşulan bir kaç ismi sizle paylaşmıştık, şimdi de size Sarıyer’i CHP listelerinden temsil etmek için milletvekilliğinde isimleri geçen kişileri sizlerle buluşturuyoruz.

Öncelikle artık alenen bilinen Sarıyer’in beyefendi kişiliği ile her alanda kendini kendini gösteren bir ismi söylemekte fayda var ki, kendisi uzun zamandır Millet Vekili aday adayı olduğunu beyan eden bir kişiyi yazalım istedik.

Her fırsatta ön seçim ile Ankara için aday olmak istediğini cesareti ve kendine güveni ile konuşan bu kişi özellikle Sarıyer’in fakat aynı zamanda 2. bölgenin de yakından tanıdığı Dr. CENGİZ ALP.

Diğer aday adayları arasında isimleri geçenler ise sırası ile şöyle.

Yerel seçimlerde Sarıyer Belediye başkan adaylarından iki kişi karışımıza çıkıyor aday adaylığı için kulis çalışması yaptığını duyduğumuz. Bunlardan biri BETÜL İSTANBULLU diğer isim ise CENGİZ TAMER.

Yine ismi geçen tecrübeli siyasetçilerden biri daha karşımızda. CHP Sarıyer ilçe başkanlığı ve CHP il disiplin kurulu başkanlığı yapmış EROL ABİK

Yine Sarıyer’linin yakından tanıdığı bir isim daha çokca duyuluyor kulislerde KAMBER DOĞAN.

Şimdi Sarıyer’de siyaset, belediye ve CHP denince ilk akla gelecek bir isim sırada! ŞİNASİ YALCIN ismi’de bazı kesimler tarafından kuvvetlice telavuz ediliyor.

CHP Sarıyer İlçesi, Basın yayın halkla ilişkiler komisyonundan bir isim CENK SİNİR

Sarıyer Belediye Başkanlığından, Partili kimliği ile öne çıkan bir isim var sırada. Kulislerde ismi çokça konuşulan ama kendisinin pek renk vermediği bu kişi mevcut Belediye Başkan Yardımcılarından GÖKHAN ZEYBEK

Şuan için siyaset arenasında ismi telavuz edilen muhtemel aday adayları bunlar. Yeni bilgiler elimize geçtikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

SARIYER GÖZLEM

Yayınlanan isimler Sarıyer’de olası milletvekili aday adayı olarak kulislerde konuşulan isimlerdir. Yanlış veyahut eksik bir isim aktarımının olmaması için gelen önerilere göre yeni isimler eklenecek, yayınlanan isimlerin itirazı durumunda kişilerin özlük haklarından dolayı da isimlerini listeden çıkaracağımız bilinmelidir.