Son Dakika Haberler

CHP Sarıyer’den imza kampanyası.

CHP'den İstismar ve tecavüz yasasına karşı imza kampanyası.

CHP Sarıyer’den imza kampanyası.
Okunma : 321 views Yorum Yap

CHP’nin başlattığı tecavüzü meşrulaştırmak isteyen yasa önerisine karşı imza kampanyası Sarıyer’de de tüm hızıyla devam ediyor.

Dün Sarıyer merkezde başlayan ve kısa bir zamanda yüzlerce imzanın toplandığı kampanyaya ilgi oldukça yoğundu. Sarıyerlilerin kampanyaya imza vermek için hiç tereddüt etmedikleri görülürken, bir çok insanın imza atarken bu yasayı çıkarmak isteyen partilere de sitem ettiği görüldü.

Tecavüz ve istismar gibi insanlık dışı davranışların daha caydırıcı cezalar ile önlenmesi gerekirken, çıkarılacak yasa ile neredeyse ödüllendirilecekleri için halk duruma çok yoğun bir şekilde tepki gösteriyor.

Bu tepkiyi meclise taşımak isteyen CHP ise tüm yurtta başlattığı imza kampanyası ile halkın sesi olmak üzere alanlara indi.

Bu kampanya kapsamında CHP Sarıyer ilçe başkanlığıda Sarıyer’in çeşitli noktalarında kurduğu imza standı ile kampanyaya imza atmak isteyen vatandaşlara ulaşıyor.

Dün akşam saatlerinde Sarıyer meydanda açılan stant, Sarıyer’in çeşitli merkezlerinde de imzaya açık olacak.

 Bugün gün içinde toplanan tüm imzalar, tüm ülkeden gelecek diğer imzalar ile birleştirilip Meclise sunulmak üzere yarın Ankara’ya gönderilecek.

Sarıyer Gözlem.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)