Son Dakika Haberler

CHP Sarıyer’den “milletin sesi” mitingine tekneli çıkarma!

CHP Sarıyer İlçe başkanlığı İstanbul "milletin Sesi" mitingine teknelerle yaptığı yolculuk ile katılım sağladı.

CHP Sarıyer’den “milletin sesi” mitingine tekneli çıkarma!
Okunma : 183 views Yorum Yap

Canan Kaftancıoğlu’na verilen cezaların onanması sonrası Bursa’da yapılacak mitingi iptal ederek İstanbul’da miting yapma kararı alarak kısa zamanda miting için organize olan CHP İstanbul örgütü Maltepe miting alanını hınca hınç doldurdu.

Çok kısa bir süre içinde mitinge katılım için çalışma yapan CHP Sarıyer ilçe başkanlığı da, miting günü için yaptığı çalışmalar ardından mitinge ulaşım için kolları sıvadı. Sarıyer’den Maltepe miting alanına teknelerle ulaşmaya karar veren ilçe başkanlığı üç bölgeden kaldırdıkları teknelerle Maltepe miting alanına coşku ile ulaşım sağladı.

Sarıyer Merkez, Kireçburnu ve Emirgan’dan kaldırılan teknelere mahallelerden kaldırılan otobüsler ile ulaşımı sağlayan ilçe yönetimi. Partililerin ve mitinge katılım sağlayacak Sarıyerli vatandaşların tekneleri doldurması ile miting alanına hareket ettiler.

Miting alanında da CHP Sarıyer flamaları altında toplanan Sarıyerliler miting coşkusunu hep birlikte yaşadılar.

Uzun, keyifli ve coşkulu bir deniz yolculuğu ile miting alanına ulaşan tekneler, aynı şekilde miting sonrası Sarıyer’e dönüş yaptı. Yol boyunca halaylar ve marşlarla coşan miting katılımcıları giderken heyecan içinde bir yolculuk yaparken, dönüş yolculuğunda ise alanda yüz binlerce katılımcı ile bir araya gelmenin verdiği mutluluk ve gurur ile evlerine dönüş yaptılar.

 

 

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)