Son Dakika Haberler

CHP’lilere köpekle saldırdılar!

CHP Beyoğlu İlçe Başkanı Bekir Özcan ve CHP üyeleri referandum çalışmaları esnasında saldırıya uğradı.

CHP’lilere köpekle saldırdılar!
Okunma : 256 views Yorum Yap

CHP Beyoğlu İlçe Başkanı Bekir Özcan ve aralarında kadınların da olduğu 20 kişilik CHP üyesi bir grup, Beyoğlu Kulaksız’da köpekli saldırıya maruz kaldı.

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş olaya ilişkin ayrıntıları www.gercekgundem.com ‘a anlattı.

KÖPEKLERİ KADINLARIN ÜZERİNE SALDILAR

Yarkadaş, Beyoğlu İlçe Başkanı Bekir Özcan’dan edindiği bilgileri paylaştı.

Yarkadaş, aralarında kadınların da olduğu bir grup CHP üyesinin, Kulaksız’da yürüttüğü referandum çalışması esnasında ellerinde saldırgan iki köpeğin olduğu 2 kişinin önce sözlü, ardından ise fiili saldırısına maruz kaldıklarını belirtti.

Saldırganların ellerindeki iki saldırgan köpeği CHP’li kadın üyelerinin üzerine saldığını aktaran Yarkadaş, saldırıda bazı CHP üyelerinin ufak sıyrıklar aldığını belirtti.

Yarkadaş, “Birkaç arkadaşımızın ve çevredeki esnafın araya girmesiyle provokasyon etkisiz hale getirilmiş” dedi.

“SALDIRGANLAR GÖZALTINDA”

Yarkadaş, CHP Beyoğlu İlçe Başkanı Bekir Özcan’ın saldırıyı emniyete bildirmesi üzerine iki kişinin gözaltına alınarak Kulaksız Karakolu’na götürüldüğünü belirtti.

CHP üyelerinin de saldırıya ilişkin şikayette bulunduğunu aktaran Yarkadaş şunları dile getirdi:

YARKADAŞ HÜKÜMETİ UYARDI

“Burada dikkat çekilmesi gereken husus iktidarın kullandığı çatallı ve zehirli dil bu saldırıları tahrik ve teşvik ediyor. Hayır oyu verenleri terörist gösterenler, hayır oyu verenlere şeytan diyenler, vatan haini ilan edenler bu saldırıların suç ortağıdır.

“SALDIRIYI TEŞVİK EDENLERİ LANETLİYORUM”

İktidar 3-5 oy daha fazla alma uğruna Türkiye’yi ateş çemberinin içine atacak tehlikeli adımlar atmaktan vazgeçmelidir. Unutulmasın ki halkımız 16 Nisan’dan sonra da birbirinin yüzüne bakacak ve birlikte yaşayacaktır. Halkın arasına düşmanlık tohumu emek, halkı kutuplaştırmak, düşmanlaştırmak iktidara yarar getirmez.

Gündüz vekilimiz Çetin Arık’a, akşam saatlerinde ise Beyoğlu’nda arkadaşlarımıza yönelik saldırıyı teşvik edenleri lanetliyorum”

CHP İstanbul Milletvekili Barış Yarkadaş, tiwitter hesabından da saldırıya ilişkin paylaşımda bulundu.

Kaynak: CHP’lilere köpekle saldırdılar!

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)