Son Dakika Haberler

Comolli, Ozan Tufan hakkında kararını verdi.

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli geçtiğimiz günlerde iyi bir futbolcu olduğunu belirtip kendisi ile görüşüceğini ifade ettiği Ozan Tufan hakkındaki kararını değiştirdi.

Comolli, Ozan Tufan hakkında kararını verdi.
Okunma : 104 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

Ozan Tufan’a artık takımda düşünülmediği resmen iletildi.

Milliyet Gazetesi’nden Senad Ok’un haberine göre; Fenerbahçe’de kadro dışı kalan oyuncuların durumları merak ediliyor. Bu isimlerin başında da Ozan Tufan geliyor.

Sezon başı, performansı gerekçe gösterilerek takımdan gönderilen genç futbolcu için Sportif Direktör Comolli, geçtiğimiz günlerde çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Fransız direktör, Ozan’ın iyi bir futbolcu olduğunu belirtip kendisiyle görüşeceğini ifade etmişti. Bu açıklama sonrası Ozan Tufan, umutlansa da bu durum kısa sürdü.

Comolli, yaptığı bu açıklamaya rağmen futbolcuyu kadro planlamasında düşünmediklerini kendisine iletti. Bu durum Ozan’ın bir kez daha hayal kırıklığı yaşamasına sebep oldu.

Takas seçeneği

Tufan’ın devre arası takasta kullanılma ihtimali olduğu ifade edildi. Sezon başı 4 milyon euro bonservis bedeli istenen ancak bunu getiremeyen genç futbolcu U21 takımıyla çalışmalara çıkmak zorunda kalmıştı.

Kaynak: Comolli, Ozan Tufan hakkında kararını verdi 

besiktasbelediyesi