Son Dakika Haberler

Deck ahşap.

Dış ortamlarda tercih edilen ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan deck ahşabın özenle işlenmesi ile elde edilmektedir.

Deck ahşap.
Okunma : 646 views Yorum Yap

Dış ortamlarda tercih edilen ve dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan deck ahşabın özenle işlenmesi ile elde edilmektedir. Her ağaçtan üretilemeyen bu materyal dış etkenlere karşı dayanıklı olan ağaçların işlenmesi ile elde edilmektedir. Farklı tasarımlar şeklinde işlenebilen ve kesilebilen bu materyal birkaç farklı ağaçtan elde edilebilmektedir. Bu ağaç türleri arasında meşe, teak, iroko ve merbau gibi ağaç çeşitleri yer almaktadır. İma edilen ahşap malzeme dış katman ve koruyucu olarak birçok farklı yerde tercih edilebilmektedir. İstenebilen boyut ve ölçülerde de aynı şekilde üretim sağlanmaktadır. Dayanıklı yapısı ile birçok farklı yerde tercih edilen materyal son derece kullanışlıdır.

Deck Nerede Kullanılır?

Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklı olan deck materyali suya da oldukça dayanıklıdır. Bu yüzden dış kaplamalar dışında havuz kenarlarında ve plaj ürünlerinde tercih edilebilmektedir. Kullanım alanları arasında teraslar, yat imalatları, gemi güverteleri ve sauna yer almaktadır. Gemi yapısı içinde oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Ürünlere göz atmak ve sipariş vermek isterseniz https://salkimorman.com.tr/deck.htm adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)