Son Dakika Haberler

Defne Samyeli’nin sahne ücreti dudak uçuklattı

Defne Samyeli, konser ücretini belirledi

Defne Samyeli’nin sahne ücreti dudak uçuklattı
Okunma : 72 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

Spikerlik ve oyunculuktan sonra şarkıcılığa yönelen ve iddialı sahne duruşuyla dikkat çeken Defne Samyeli, hedef büyüttü. Yeni kariyer planlamasını şarkıcılık üzerine yoğunlaştıran Samyeli, sahne fiyatını da belirledi. Sanatçının, konser için 75 bin TL talep ettiği iddia edildi.

Magazin dünyasının ünlü isimleri kazançlarını artırmak için farklı alanlara yönelmekten çekinmiyor. Bunun son örneği Defne Samyeli oldu.

Haber spikeri olarak tanınan eski güzellik kraliçelerinden Defne Samyeli, önce oyunculuğa sonra da şarkıcılığa merak sardı.

Şarkıcılık konusunda hayli iddialı olan Samyeli, geçtiğimiz günlerde sahne aldığı mekanda da dinleyicilerden tam not aldı. Üstelik Samyeli, şarkıcılık konusundaki yeteneğini yılbaşı gecesi için hazırlanan O Ses Türkiye programındaki performansıyla da bir kez daha kanıtladı.

Genç kızları andıran fiziğiyle dikkat çeken Defne Samyeli’nin şarkıcılık konusuna iyice odaklandığı ve sahne teklifleri almaya başladığı öğrenildi. Ajda Pekkan’dan eğitim alan Samyeli, sahne fiyatını da belirledi. Spikerlik ve oyunculuktan sonra şarkıcılıkta da kendisini kanıtlayan Samyeli konser için 75 bin TL istiyor.

Kaynak: Defne Samyeli’nin sahne ücreti dudak uçuklattı

 

besiktasbelediyesi