Site icon Sarıyer Gözlem

DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’ndan basın buluşması.

DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı, basın mensuplarını kahvaltılı toplantıda ağırladı. DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Av. Bilal Çelik ve ilçe yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen programa DEVA Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol ve partililer de katıldı.

DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı görevini başarıyla sürdüren Av. Bilal Çelik, öncelikle tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Gündemi belirlemede ve mesleğini icra etmede zorluklara göğüs geren basın mensuplarının her birisine kahvaltıya katılımlarından dolayı ayrı ayrı teşekkür etti.

EROL: “BİZDE HER İDEOLOJİDE İNSAN VAR”DEVA

Partisi İstanbul İl Başkanı Dr. Erhan Erol, Sarıyer’de bu programda bir araya gelmekten dolayı herkese teşekkür etti. DEVA Partisi olarak ana akım medyada yer bulamadıklarını ve vatandaşlara kendilerini anlatmada sıkıntılar yaşadıklarının altını çizen Erol, “Biz ideolojik bir parti değiliz. Partimizde her ideolojide insan var. Demokrasinin iktisadi bir şekilde gelişmesi için bu gerekiyor. Genel Başkanımız Ali Babacan’ın ağzından partilerle ilgili bir cümle duyamazsınız. “Söz borçtur” der. Biz İstanbul’da AK Parti’nin de CHP’nin de kalesi olan yerlerde çok rahat dolaşıyoruz. İnsanların bu kadar zor günler yaşadığı ve siyasetçilerden soğuduğu bir dönemde sokağa çıkıyoruz.”

ÇELİK: “SAHADA HALKIN TEVECCÜHÜNÜ GÖRÜYORUZ”

DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Av. Bilal Çelik, Sarıyer’de yaptıkları çalışmalarla ve parti yapılanmasıyla ilgili bilgi verdi. Sarıyer Merkez’de hazırlıklarını sürdürdükleri ve hızla açtıkları ilçe binasında basın mensuplarıyla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadığını belirten Çelik şunları söyledi; “DEVA Partisi olarak sahaya indiğimizde çok büyük bir teveccühle karşılaşıyoruz. Bu bizleri çok mutlu ediyor ve çalışmalarımıza azim katıyor. Partimize üye olmak ve yönetimimizde yer almak isteyen çok sayıda insan var. DEVA Partisi’nin dertlere deva olacağını görüyoruz. Sarıyer’de kadın ve genç kotası yüksek bir yönetimle yol alacağız. Bu bizim için ayrı bir gururdur. DEVA Partisi’nde genç yaştaki mesleğinde çok yetenekli arkadaşlarımızın çalışmalarına önce genlik kollarından başlayıp devamında farklı görevlere getirilmesi söz konusu değildir. Büyük bir enerjiyle yola çıktık ve çalışmalarımıza devam ediyoruz.”

DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’nca düzenlenen programda 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlanırken mesleğinde belli yıllara erişmiş gazetecilere de plaket verildi.

 

Exit mobile version