Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

Ekrem İmamoğlu Kısırkaya barınağındaydı.

İstanbul Büyük Şehir Başkanı Ekrem İmamoğlu Sarıyer'de bulunan Kısırkaya Sahipsiz Hayvan Geçici Bakımevi’ni ziyaret etti.

Ekrem İmamoğlu Kısırkaya barınağındaydı.
Okunma : 142 views Yorum Yap

İBB başkanı Ekrem İmamoğlu Kısırkaya’da bulunan hayvan bakımevini ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Kısırkaya’da bulunan İBB’nin hayvan bakımevini ziyaret eden İmamoğlu burada yetkililerden genel olarak buranın işleyişi ile ilgili bilgi alırken aynı zamanda Bakımevin’de yapılanları yerinde inceledi.

İki genel sekreter yardımcısı, CHP 2. Bölge Milletvekili Gökan Zeybek, CHP İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yeter Büyükdurmuş, CHP Sarıyer İlçe Başkan vekili İsmail Aydın ve yönetim kurulu üyeleri, Sarıyer Belediye Başkan vekili ve başkan yardımcısı Hüseyin Coşkun, İBB ve Sarıyer Belediye Meclis üyeleri ve muhtarların da katıldığı ziyarette, yetkililer heyete tesisi gezdirirken, İmamoğlu’na özel olarak tesis ile ilgili genel bir tanıtım yaptı. İBB Veterinerlik müdürü tüm İstanbul’da bulunan hayvan bakımevleri ile ilgili de bir sunum gerçekleştirdiler.

Ziyaret sonrası başkan İmamoğlu bu konu hakkında da çok şeffaf bir yol izleyeceklerini, geniş katılımlı 39 ilçe yetkilileri, hayvan hakları dernekleri ve konunun muhatabı birçok taraf ile yakın zamanda bir çalıştay yapacakların ve hayvanların sorunlarının çözümü ve çözüm önerileri için bir araya geleceklerini belirterek ziyareti sonlandırdı.

Ziyaret sonrası Gümüşdere mahallesinde bir köy kahvesinde mola veren Ekrem İmamoğlu ve beraberinde ki heyet burada bir ayran molası verip halk ile kısa bir sohbet gerçekleştirdi.

sariyerbelediyesi