Son Dakika Haberler

Emirganlı engelliler için yardım topladılar.

Emirgan’ı Sevenler Derneği düzenlendiği kahvaltıyla Emirgan’da yaşayan engelliler için yardım topladı.

Emirganlı engelliler için yardım topladılar.
Okunma : 123 views Yorum Yap

Emirgan’ı Sevenler Derneği, Sarıyerli engelli vatandaşlar yararına İstinye’de bulunan Kaçkar Dirvana Restaurant’ında kahvaltı eşliğinde yardım toplantısı düzenledi. Toplantıya, Sarıyer Belediye Meclis Başkan Vekili Hüseyin Coşkun, CHP Sarıyer Belediye Meclis Üyesi Hayrettin Dereli, Sevim Yalınkılıç ve 2008 yılından beri faaliyet gösteren derneğin eski başkanı Saim Öztük de katıldı.

“EMİRGAN HALKINA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Dernek Başkanı Cafer Hergünsel, yardım toplantısını kutsal bir amaç uğruna yapıldığını belirterek, “Emirgan halkına buradan çok teşekkür ediyorum. Kampanyamıza duyarsız kalmadılar. Özellikle elbise yardımlarından dolayı teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Her ne kadar yardım için de bir araya gelmiş olsak da, bu tür yemekli toplantıların birlikteliğimizi arttırdığını da unutmamak lazım” dedi.

ÖZTÜRK’ÜN TABLOSU SATIŞA SUNULDU

Derneğin eski başkanı Saim Öztürk ise “Köşkleri olan çok zenginimiz var. Önceden kapıları çalıp bağış için yardım isterdik ama artık dayanışma için de olalım istedik. ‘CHP Engelliler Komisyonu’ altındaki bir kardeşimiz için bu toplantıyı yaptık. Ayrıca yapmış olduğum bir resim tablosu da açık artırma yoluyla yardım kuruluşuna destek sağlayacak” dedi.

BEYAZ LALE KOROSU KONSER VERDİ

Kahvaltıdan sonra Beyaz Lale Türk Sanat Korosu gelen yardımseverlere güzel bir konser verdi. Katılımcıların kahvaltı yaparken aynı zamanda keyifli dakikalar da geçirdiği toplantı Öztürk’ün yaptığı tablonun satışıyla son buldu.