Son Dakika Haberler

Evlerine ve mahallelerine sahip çıkıyorlar!

Kazım Karabekir Paşa ve Emirgan mahalle sakinlerinin, İBB tarafından iptal edilen imar ıslah planlarının yeniden yürürlüğe alınması talebiyle açtıkları dava pazartesi günü görülecek.

Evlerine ve mahallelerine sahip çıkıyorlar!
Okunma : 41 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

Sarıyer Belediye Meclisinde kabul edilen imar ıslah planlarının İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından iptal edilmesinin ardından Sarıyerlilerin başlattığı hukuk mücadelesi devam ediyor.

Pınar ve Ferahevler mahalle sakinlerinin kazandığı davalardan sonra Kazım Karabekir Paşa ve Emirgan mahalle sakinlerinin açtığı davalar 26 Mart 2018 Pazartesi günü görülecek.

Sarıyer Mahalleler Birliğinden tam destek Sarıyer Mahalleler Birliği, diğer mahallelerde olduğu gibi Kazım Karabekir Paşa ve Emirgan mahallelerinin davalarına da müdahil olmaya hazırlanıyor.

Birlik, ‘Evimize ve Mahallemize Sahip Çıkıyoruz’ sloganıyla söz konusu mahallelerin çeşitli noktalarından araçlar kaldıracak.

Sarıyer Belediyesi vatandaşı bilgilendiriyor Kamuoyu oluşturarak, hukuk mücadelesini daha geniş kitlelere duyurmayı hedefleyen Sarıyer Mahalleler Birliği, vatandaşların daha fazla katılım sağlamasını, hukuk zaferlerine bir yenisini daha eklemelerini hedefliyor.

Sarıyer Belediyesi de, vatandaşlarla bir araya gelerek bilgilendirme toplantıları düzenliyor.

Kaynak: Evlerine ve mahallelerine sahip çıkıyorlar!

besiktasbelediyesi