Son Dakika Haberler

Galatasaray’da operasyon

Sezon sonunda sözleşmeleri bitecek olan Sabri, Hamit ve Emre ile masaya oturulmayacak.

Galatasaray’da operasyon
Okunma : 65 views Yorum Yap

Ruhsuz futbollarıyla tepki çeken Tarık, Rodriguez ve KorayGünter’in de bileti kesildi. Hatta iyi bir teklif gelirse yıldızlar bile satılacak.

Galatasaray’da yaşanan belirsizlikler ve alınan kötü sonuçların ardından yönetim, takımda büyük bir revizyona gitme kararı aldı. Avrupa’ya veda eden, lig yarışında üçüncülük şansını bile zora sokmaya başlayan sarı-kırmızılılarda futbolcuların tavırları ve performansları yönetimin canını sıkmaya başladı. Sezon sonunda en az 6 futbolcu ile yolların ayrılması bekleniyor.

SNEIJDER BİLE SATILABİLİR!

İlk olarak sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek olan Hamit Altıntop, Emre Çolak ve Sabri Sarıoğlu ile yeniden masaya oturulmayacak. Bu 3 futbolcudan yaklaşık 15 milyon TL kâr edilecek. Ayrıca ruhsuz ve isteksiz futbolları takımın havasını bozdukları düşünülen Tarık Çamdal, Jose Rodriguez ve Koray Günter’e talip aranıyor. Son olarak takımın yıldızları Sneijder, Podolski ve Muslera’ya da iyi bir teklif gelirse satılacak.

TAKIM GENÇLEŞECEK

Tüm bu oyuncularla yaşanan yol ayrımlarının ardından bombalar ise ardı ardına patlayacak. Sarı-kırmızılı takımda sezon başından beri çalışmaları süren, devre arasında gerçekleşmeyen transferler sezon sonunda gerçekleşecek. Sarı-kırmızılı takım Avrupa’nın dört bir yanından 19-23 yaş aralığından birçok isim transfer edecek ve kemik kadro gençlerden kurulacak

Kaynak: Galatasaray’da operasyon kapıda