Son Dakika Haberler

Grand Pera ‘Emek’i tekeline almak istiyor

Emek Sineması'nı yıkıp yerine Grand Pera adını taşıyan AVM'yi yapan şirket sahipleri şimdi de “Emek” ismini satın almak istiyor. Emek Sineması’nın yıkılmasından çok kısa süre sonra “Emek Sahnesi” olarak tiyatro hayatına başlayan kurum, 5 yılda 9 oyun ürettiği sahnesinin ismini değiştirmek zorunda bırakıldı. Emek Sahnesi’nden Pınar Yıldırım sosyal medya hesaplarından sahnelerinin ismini değiştirmek zorunda kaldıklarını ve bu süreçte sahnenin online satışları ile Biletix satışlarının da durdurulduğunu belirtti. Yıldırım ayrıca bugün içinde sahnesine yeni bir isim bulmak zorunda bıraklıdıklarını da vurguladı. (KÜLTÜR SERVİSİ)

Grand Pera ‘Emek’i tekeline almak istiyor
Okunma : 74 views Yorum Yap

Emek Sineması’nı yıkıp yerine Grand Pera adını taşıyan AVM’yi yapan şirket sahipleri şimdi de “Emek” ismini satın almak istiyor. Emek Sineması’nın yıkılmasından çok kısa süre sonra “Emek Sahnesi” olarak tiyatro hayatına başlayan kurum, 5 yılda 9 oyun ürettiği sahnesinin ismini değiştirmek zorunda bırakıldı.

Emek Sahnesi’nden Pınar Yıldırım sosyal medya hesaplarından sahnelerinin ismini değiştirmek zorunda kaldıklarını ve bu süreçte sahnenin online satışları ile Biletix satışlarının da durdurulduğunu belirtti. Yıldırım ayrıca bugün içinde sahnesine yeni bir isim bulmak zorunda bıraklıdıklarını da vurguladı. (KÜLTÜR SERVİSİ)

 

Kaynak: Grand Pera ‘Emek’i tekeline almak istiyor – Evrensel.net