Son Dakika Haberler

Harman Yeri Açıldı!

Sarıyer'e yeni bir marka! 'Doğal-Taze-Lezetli' sloganıyla yola çıkan Harman Yeri açılışını yaptı.

Harman Yeri Açıldı!
Okunma : 284 views Yorum Yap

Sarıyer’den başlayıp, Türkiye’nin yeni markası olmak için  kolları sıvayan Sarıyer’in tanınan ve sevilen isimlerinden biri olan GÜLBİN YÜCE girişimci ruhunu hayata yansıtıp iş hayatına yeni bir basamak daha koydu.

Organizasyon sektörü içinde bir çok önemli işe imza atan Gülbin hanım, Sarıyer’de ihtiyaç duyulan bir boşluğu yeni bir konsept ile giderip, Sarıyer’e yeni bir marka kazandırmak için “HARMAN YERİ”  ile sahada yerini aldı.

Bugün resmen açılışı yapılan Harman Yeri’nin açılış kurdelesini  Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı Ali GENÇ ve CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet DENİZ kestiler.

Yoğun katılımın olduğu ve vatandaşlarında konseptini beğendiği “Harman Yeri” kurucusu Gülbin Yüce heyecanlı ve kısa bir konuşma yaparak ” Hasattan başlayan taze,doğal ve lezzetli ürünleri  halkımızın sofrasına birinci elden taşımak ilk amacımız. Kendimiz evimizde neyi pişirmek, masamızda neyi görmek istiyorsak onları burada satmak ilk önceliğimiz. Harman Yeri’nde vatandaşın doğal, taze ve lezzetli ürünleri daha uygun fiyata alması için uğraş vereceğiz. Bu nedenden dolayı ürünlerimizi ikinci üçüncü elden almak yerini mümkün olduğu kadar kaynağından getirmenin peşindeyiz, yani Harman Yeri’nden sofralara taşırken aracı olmak istiyoruz. Bundan dolayı da ism çalışmamızı buna göre yaptık. Ürünlerimizi Türkiye’mizin verimli topraklarında boy vermiş ürünlerini hasat yerlerinden, Harman Yeri’ne oradan da sofralara taşımak istiyoruz. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan siz değerli dostlarımıza sonsuz teşekkür ederim ” dedi.

Sarıyer’in bir başka girişimcisi ve Sarıyer Sivaslılar Dernek Başkanı Ali GENÇ ”Öncelikle bir kadın girişimcimizin böyle cesur bir adım atarken yanında olmaktan gurur duyuyoruz. Bizler Sarıyer Sivaslılar derneği olarak Sarıyerimiz için atılan her güzel adımın yanındayız. Hayırlı ve bol kazançlı olmasını dilerken tüm kadın girişimcilerimize de cesaret vermesini dilerim” dedi.

CHP Sarıyer İlçe başkanı Mehmet DENİZ ”Harman Yeri adına yakışır bir dizaynda ve kaliteli, temiz, doğal ürünlerle bezenmiş Anadolumuzun topraklarından soframıza gelen lezzetli ürün yelpazesi ile harika bir görünüme bürünmüş. Arkadaşımız Gülbin Yüce‘ye başarılar diler, her sene bir şubesinin açılışında kurdelasını kesmeyi dilerim. Hayırlı ve bol kazançlı olsun ” dedi.

Biz Sarıyer Gözlem olarak da Gülbin Yüce’yi girişimci ruhundan dolayı kutlarken, bol kazançlı ve geleceğe büyüyerek giden bir iş hayatı diliyoruz.

Sarıyer Gözlem.

Fotoğraflar: Varol Kısa

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)