Son Dakika Haberler

İnce’den ‘evet’çi CHP’li vekillere

CHP milletvekilleri ile Parti Meclisi üyelerinin katıldığı Antalya kampına Yalova milletvekili Muharrem İnce’nin konuşması damga vurdu.

İnce’den ‘evet’çi CHP’li vekillere
Okunma : 273 views Yorum Yap

İnce dokunulmazlıkla ilgili anayasa değişiklik teklifine ‘’Evet’’ oyu veren CHP milletvekillerini eleştirerek ‘’Çocuklarınızın yüzüne bakamayacaksınız’’ dedi.

Sözcü’nün iddiasına göre Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı ve basına kapalı yapılan toplantıda söz alan İnce’nin, yaklaşık on beş dakikalık eleştirel bir konuşma yaptığı ve milletvekilleri ile Parti Meclisi üyelerinden büyük alkış aldığı öğrenildi.

YÖNETİME SERT

Sözcü gazetesindeki habere göre TBMM’deki dokunulmazlık ile ilgili görüşmeler sırasında, kendisinin ‘’Hayır” oyu kullandığını açıklayan İnce’nin mevcut CHP yönetimini de eleştirerek, şunları söylediği öğrenildi:

“Evet oyu kullananlar bir yıl sonra çok pişman olacaksınız. Çocuklarınızın yüzüne bakamayacaksınız. Başarısızsınız ve yönetemiyorsunuz. Bugüne kadar söylediklerim yanlış olsaydı ben şimdi siyasi mefta olurdum. Ama değilim. Çünkü haklıyım”

Kaynak: İnce’den ‘evet’çi CHP’li vekillere: Çocuklarınızın yüzüne 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)