Son Dakika Haberler

İşçi Filmleri Festivali Başlıyor!

İşçi Filmleri Festivali online yayınlar ile evde kalan halka ulaşıyor

İşçi Filmleri Festivali Başlıyor!
Okunma : 626 views Yorum Yap

EVDE KALAMAYANLARI GÖR! mottosuyla 15. Uluslararası İşçi Filmleri Festivali’nin ONLINE açılış ve gösterim programı yayınlandı.

1 Mayıs 2020 saat 20:00 deki sanal açılışımız için  İşçi Filmleri Youtube kanalına (http://youtube.com/c/işçifilmlerifestivali)  bekliyoruz. Şimdiden kanala abone olmayı unutmayın

Sunucumuz Alican Yücesoy, Mert Fırat, Ercan Kesal katılımı ile, yurt dışından yönetmenlerin katılımı, müzik şöleni ve açılış filmi ile zengin bir program var.

Gün gün filmlerin gösterim programı için buraya tıklayınız.

Festivalde gösterilecek filmler hakkında ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayınız. (Filmler sadece birer kez ve belirtilen saatlerde gösterilecektir.)

Toplu olarak göstereceğimiz Otobüs ,Sarı Mercedes, Cumartesi Cumartesi ve Umut Üzümleri filmlerinin yönetmeni Tunç Okan ile 2 Mayıs saat 17:25 de canlı söyleşi yapacağız.Tunç Okan Youtube kanalındaki. canlı yayında izleyenlerin sorularını yanıtlayacak.

Cumartesi Cumartesi filminin Türkiye’de daha önce gösterilmeyen Fransa kurgusunu YouTube kanalımızda göstereceğiz.

acili

Festivale doğru Cumartesi Sineması 25 Nisan 2020 tarihinde saat 16:00’da gerçekleşecek..Konuklar yönetmen Kıvanç Sezer, sinema yazarları Seray Genç ve Güvenç Atsüren ile canlı yayında yapılacak  söyleşi sonrası 2 film birden gösterilecek. Enternasyonal marşının hikayesinin anlatıldığı The International ve 77 1 Mayıs’ı üzerine İşçi Filmleri Festivali tarafından gün yüzüne çıkartılan 1 Mayıs 1977 filmi

İzlemek için aşağıdaki adrese gitmeniz yeterli. Şimdiden saatinizi kurmayı unutmayın..

                 https://youtu.be/LB-H5I0z-i4               

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)