Son Dakika Haberler

İsmail Kartal’dan sürpriz karar!

İsmail Kartal'dan sürpriz karar!

İsmail Kartal’dan sürpriz karar!
Okunma : 33 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

F.BAHÇE Teknik Patronu İsmail Kartal, bugün Eskişehir karşısına sürpriz bir 11’le çıkacak. Bursa maçında oyundan alındıktan sonra yedek kulübesine dönerek “Bu takımda bir daha oynamam” diyen Caner Erkin’le, boynunun üzerine düşerek büyük bir tehlike atlatan Mehmet Topal kadroda olmayacak. Ayrıca Diego’nun sakatlığıyla birlikte kontenjan açılmasına rağmen Sow’un da tekrar kesik yemesi bekleniyor.

TEKNİK direktör İsmail Kartal, Caner’in sezon başından beri performansından memnun değildi. Bu görüşünü de onu keserek oyuncusuna anlattı. Ama hem saha içindeki agresifliği hem de gördüğü sarı kartlar Kartal’ın oyun planlarını bozduğu için bu haftadan itibaren Hasan Ali’de ısrarcı olacak. Aslında Bursa maçında Caner’in yaptığı hareket olmasa da İsmail hocanın düşüncesi değişmeyecekti. Hasan Ali’ye 2 hafta önce, “Sen çalışkanlığın ve yedek kaldığındaki azminle aslında takımda örnek oyuncu oldun. Önüne çıkan şansı da değerlendirmen lazım” diyerek mesajını da vermişti.

‘LİDER GİBİ OYNAYIN’

DÜN yaptığı bilgilendirme toplantısında da rakip analizini anlatıp, “Mutlaka kazanmalıyız” diyen genç hoca, “Yarın (bugün) ilk kez dolu tribünler önünde oynayacağız. Bu bir fırsattır. Şampiyon olmak istiyorsak, şampiyon takım iç sahada puan vermez. Lider gibi oynayın. Tabii taraftar demişken sabırlı futbolu da hatırlatmam gerekiyor. Bir an önce gol bulayım diye yapmanız gerekenleri unutmayın. Ve öne geçtikten sonra da rakibi çözdüğünüz anda mutlaka ikinci golü de bulmalıyız” ifadelerini kullandı.

TEKNİK heyet Caner’in dışında Sow’un da performansından memnun değil. Alper’i orta alana kaydırıp Senegalli’yi solda oynatma şansı bulunsa da golcü oyuncunun bir kez daha maça yedek kulübesinde başlaması bekleniyor. Sow’a ne kadar geride olduğu hafta boyunca anlatıldı, hatta takımdan ayrı bir program da sunuldu. Oyuncunun çalışma temposuna ve isteğine göre Sow 11’e girecek.

besiktasbelediyesi