Son Dakika Haberler

İstanbul’un iki yerinde bomba alarmı!

Vezneciler'de bir çanta, Haliç Köprüsü üzerinde ise bir motosiklet polisi alarma geçirdi.

İstanbul’un iki yerinde bomba alarmı!
Okunma : 57 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

Vezneciler’de yol kenarına bırakılan çanta polisi alarma geçirdi. Ekipler, caddeyi her iki yönde trafiğe kapattı. Fünye ile patlatılan çantadan erkek kıyafetleri, terlik ve bir miktar döviz bulundu.

Saat 12:30 sıralarında, Şehzadebaşı Caddesi’nde yol kenarında siyah renkli sahipsiz bir çanta görenler durumu polis bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, çantanın bulunduğu alanı şeritle çevreledi. Çantanın içerisinde patlayıcı olma ihtimaline karşı polis ekipleri caddeyi her iki yönde trafiğe kapattı. Olay yerine gelen bomba uzmanı polis, özel kıyafetlerini giyerek çantayı ‘kontrollü patlama’ anonsuyla çevredekileri uyardıktan sonra fünye ile patlattı. Büyük bir gürültüyle patlayan çantadan erkek kıyafetleri, terlik ve bir miktar döviz çıktı. Polis ekipleri çantanın içinden çıkan eşyaları toplayarak incelenmesi için emniyete götürdü. Olay yerindeki inceleme çalışmalarının ardından yol trafiğe açıldı.

HALİÇ KÖPRÜSÜNDE DE ŞÜPHELİ MOTOSİKLET ALARMI

Haliç Köprüsü Ankara istikametinde orta köprü üzerine terkedilen bir motosiklet polisi alarma geçirdi. Şüpheli motosiklet nedeniyle şeritlerden biri kapatılırken polis inceleme başlattı. (Gerçek Gündem)

besiktasbelediyesi