Son Dakika Haberler

‘İşte Akşener’in servis edilecek fotoğrafı’

Akşener'in, 15 Temmuz darbe girişiminin bir numaralı ismi Adil Öksüz ile bir fotoğrafının servis edileceği duyumları olduğunu belirtti.

‘İşte Akşener’in servis edilecek fotoğrafı’
Okunma : 220 views Yorum Yap

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, Meral Akşener’in, 15 Temmuz darbe girişiminin bir numaralı ismi Adil Öksüz ile bir fotoğrafının servis edileceği duyumları olduğunu belirtti.

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, Meral Akşener’in, 15 Temmuz darbe girişiminin bir numaralı ismi Adil Öksüz ile bir fotoğrafının servis edileceği duyumları olduğunu öne sürerek “Planlanan Meral hanımın itibarsızlaştırması… Mesela Akşener’in FETÖ’nün TSK İmamı Adil Öksüz ile gizli buluşmasını gösteren bir fotoğrafın servis edileceği fısıltısı var ki bunu yapmak için montaj bile kafi gelebilir…” dedi.

Ülkücü kökenli olan Önkibar, yazısında “İşte Meral Akşener’in servis edilecek fotoğrafı” başlığını kullandı. Benzer konuda başka görüntülerden de söz edildiğini söyleyen Önkibar, “Kısaca duyumlarıma göre Meral Akşener’i imha bağlamında siyasi mühendislik ve komplo hazırlığı var.” diye yazdı.

İşte Önkibar’ın yazısının ilgili bölümü:

“Meral Akşener’in gözü referandumda! Hayır çıkarsa MHP’deki mücadelesini sürdürecek.

Evet çıkarsa, ya yeni parti kuracak veya 2019’da Tayyip Erdoğan’a karşı Cumhurbaşkanı adayı olacak.

Bu tablonun okuması Akşener’in her durumda siyasette var olacağıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)