Son Dakika Haberler

İstinye Devlet Hastanesinden İddiaya Cevap

Haber sitemizde İstinye Devlet Hastanesine dönük bir idda üstüne yayınlanan haber istinaden hastane yönetiminden cevap geldi.

İstinye Devlet Hastanesinden İddiaya Cevap
Okunma : 1.299 views Yorum Yap

Haber sitemizde yayınlanan “Yarı Özel Hastane” başlıklı haber üstüne bizimle iletişime geçen İstinye Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Osman Gazi KİRAZ yaptığı açıklamada şunları belirtti.

istinye_devlet_hastanesine_36_bin_kapasiteli_mr_geldi_h32064

“Konunun takipçisi olacağız.”

“Öncelikle böyle bir iddia ile ilgili bizlere erişmiş bir şikayet bulunmamaktadır. Böyle bir durumun hastanemizde gerçekleşmesi gibi bir durum söz konusu bile olamaz. Konu ya bir yanlış anlama kaynaklı veya gerçekleşmiş ise dahi bireysel görünmekte. Hastane yönetimi olarak bu tarz konulara karşı tutumumuz ve yaklaşımımız bellidir, konunun takipçisi olacak ve gerekli şikayetin oluşmasına bakılmaksızın konuyu inceleyeceğiz. Hastane bünyesinde bireysel bir durum ile karşılaşılması durumunda ise, hastane yönetimi olarak gerekli girişimlerimizi yapacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Kimsenin hastalarımızı mağdur etme veya onların mağduriyetlerinden faydalanması gibi bir duruma tepkisiz kalacağımızı düşünmesini istemiyoruz. Konunun takipçisi olacağız.”

Sarıyer Gözlem.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)