Son Dakika Haberler

Kendini Yakan İşçi Öldü

Antalya’da işten çıkartıldığı için Muratpaşa Belediyesi’nin önünde kendini yakan inşaat işçisi Akın Ulaş yaşamını yitirdi.

Kendini Yakan İşçi Öldü
Okunma : 79 views Yorum Yap

Antalya’da işten çıkartıldığı için Muratpaşa Belediyesi’nin önünde kendini yakan inşaat işçisi Akın Ulaş  yaşamını yitirdi.

 

Çalıştığı inşaattaki işinden çıkarılan evli ve 1 çocuk babası Akın Ulaş, dün Lara semtindeki Muratpaşa Belediyesi’ne gelerek, belediye başkanı CHP’li Ümit Uysal ile görüşmek istediğini söyledi. Başkan Uysal’ın belediye meclis toplantısı için başka bir yerde olduğunu öğrenince dışarı çıkan Akın Ulaş, beraberinde getirdiği bidondaki benzini üzerine dökerek çakmakla tutuşturdu.

Kısa sürede Ulaş’ın üzerini saran alevleri söndermek isteyen çevredekiler seferber oldu. Temin edilen bir yangın söndürme tüpüyle alevler söndürülürken, vücudunun üst kısmı yanan Ulaş, ambulansla MedicalPark Antalya Hastanesi’ne götürüldü. Buradaki müdahalenin ardından Akın Ulaş, yanık ünitesi bulunan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne sevk edildi. Ulaş tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi.

 

Kaynak:  İşten Atılınca Kendini Yakan İnşaat İşçisi Yaşamını Yitirdi