Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

KİLYOS SAHİLİ’NDE ATLI BİRLİKLER DEVRİYE GEZDİ.

Corona virüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında 3 günlük ilan edilen sokağa çıkma yasağının ikinci gününde İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'na bağlı Atlı Jandarma Birlikleri, Sarıyer Kilyos Sahili’nde denetim gerçekleştirdi.

KİLYOS SAHİLİ’NDE ATLI BİRLİKLER DEVRİYE GEZDİ.
Okunma : 190 views Yorum Yap

Corona virüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında 3 günlük ilan edilen sokağa çıkma yasağının ikinci gününde İstanbul İl Jandarma Komutanlığı‘na bağlı Atlı Jandarma Birlikleri, Sarıyer Kilyos Sahili’nde denetim gerçekleştirdi.

İçişleri Bakanlığı tarafından 30 büyükşehir ile Zonguldak’ta 3 gün süreyle sokağa çıkma yasağı getirilmişti. Yasağın ikinci gününde İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, normalde Topkapı Sarayı’nı koruma görevinde yer alan Atlı Jandarma Birlikleri’yle Sarıyer’deki Kilyos Sahili’nde denetim yaptı.

SAHİLE İNMEK İSTEYENLERE İZİN YOK

Sarıyer ve Şile’de sahile inmek ya da denize girmek isteyen vatandaşların uyarılması için Atlı Jandarma Birlikleri denetimlerinin 3 Mayıs saat 24.00’a kadar devam edeceği öğrenildi. İstanbul’da araçların girmesine imkan bulanmayan yerlerde Atlı Jandarma Birlikleri görev alırken, ormanlık alanlar da drone ile denetimler sürdü.

Kaynak: KİLYOS SAHİLİ’NDE ATLI BİRLİKLER DEVRİYE GEZDİ

sariyerbelediyesi