Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

Kilyos’ta dev dalgalar genç bir kızımızı yuttu.

Karadeniz'in dev dalgaları Kilyos Baykent Plajında genç bir kızı yuttu.

Kilyos’ta dev dalgalar genç bir kızımızı yuttu.
Okunma : 338 views Yorum Yap

Ailece bir gün geçirmek üzere kilyos baykent plajına gelen Reşitpaşa cami hocasının 19 yaşındaki kızı Esra Tanrıkulu serinlemek için girdiği denizde dalgaların arasında kayboldu.

Kilyos Baykent plajına hem piknik yapmak hem de sıcak havaların bunaltıcı etkisinde serinlemek için gelen aile büyük bir acıya teslim oldu.

Kardeşi ile birlikte serinlemek üzere aşırı dalgalı denize girdikleri anda bir anda dalgaların kendilerini çekmesi ile dengelerini kaybeden kardeşlere son anda yardım eli uzatılsa da kardeşlerden Esra dalgaların arasında kayboldu.

Genç kızı aramak için kıyı emniyeti ve kurtarma ekipleri anında bölgeye ulaşmasına ve hem denizden hem havadan aramalar devam etmesine rağmen henüz genç kıza ulaşabilmiş değil.

Acılı aile ve olayı duyup gelen akrabaları bir umut ile bekleyişlerini sürdürürken arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Güncelleme. Esra Tanrıkulu’nun cenazesine ulaşıldı.

Dün dalgalara kapılarak Kilyos Baykent plajında kaybolan 19 yaşındaki Esra Tanrıkulu’nun cenazesine sabah saatlerinde ulaşıldı. Sabah saatlerinde denize girdiği yerde açıkta su üstüne çıkan cansız beden dalgıçlar tarafından çıkarıldı.

 

 

 

 

Sarıyer Gözlem özel haberi.

sariyerbelediyesi