Son Dakika Haberler

Kireçburnu Gecede buluştu.

Kireçburnu Spor Kulübü dün akşam düzenlenen bir gecede Sarıyer'liler ile buluştu.

Kireçburnu Gecede buluştu.
Okunma : 90 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

Kireçburnu Spor Kulübü dün akşam düzenlenen bir gecede Sarıyer’liler ile buluştu.

Özellikle bayanlar futbol takımının 1. lige yükselmesi ile Sarıyerin gururu olup ismini duyuran Kireçburnu Spor Kulübü düzenlediği bir gece ile Sarıyerliler ile buluşup hem moral gecesi düzenledi hemde kulübe maddi kaynak sağlayıp daha iyi olanaklar ile daha başarılı bir kuluüp haline gelebilmek adına buluştu.

Yemekli olan gece Sarıyer Belediyesinin Sarıyer’e kazandırdığı Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Geceye Belediye başkanı Şükrü Genç, Belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, bir çok iş adamı, CHP Sarıyer ilçe başkanı, iş adamları ve sarıyerli bir çok vatandaş katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Kireçburnu Spor Kulübü Başkanı Yaşar Kalender, Özellikle bayanlarda elde ettikleri başarıyı daha ileriye taşımak ve diğer amatör branşlarda da başarıya imza atmak için var gücümüz ile çalışmakta olduklarını, ellerindeki imkanların kııtlı olduğunu, fakat özellikle Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve ekibinin katkıları sponsorların destekleri bize güç vermektedir diyerek, daha fazla başarı için Sarıyer haklkının yanlarında olmasını beklediklerini belirtti.

Yine geceye katılıp bir konuşma ile Kireçburnu Spor Kulübünü başarılarından dolayı kutlayan Şükrü Genç, kendilerine belediye olarak amatör spor kulüplerine verdiğimiz tüm destekler gibi destek vermeye devam edeceklerini özellikle kız bayan takımının başarısı ile gurur duyduklarını belirtip geceye katılanları selamladı.

Gecede özellikle kız bayan takımının coşkusu görülmeye değerdi. Hemen her halayda türküde sahneye çıkan takım oyuncuları sahadaki performanslarını pisttede göstererek gecenin ilgi odağı oldular.

Sarıyer Gözlem