Son Dakika Haberler

Külot Modelleri

İç çamaşırı ihtiyacı her zaman herkes için önemlidir. Özellikle de hem kadınlar için hem erkekler için tasarlanan külot modelleri bedenlere göre ayarlanır.

Külot Modelleri
Okunma : 540 views Yorum Yap

İç çamaşırı ihtiyacı her zaman herkes için önemlidir. Özellikle de hem kadınlar için hem erkekler için tasarlanan külot modelleri bedenlere göre ayarlanır. Beli lastikli olan ya da kemer lastiği bulunan modeller rahatlığından ötürü her zaman daha fazla tercih edilir. Bel kısmındaki lastikler daha yumuşak tasarlanır ve belde iz yapmaz, rahatsız etmez. Tek başına giyilebilir özelliğe sahip olan iç çamaşır modelleri boxer ile üst üste de giyilebilir.

Külot Fiyatları

Birden fazla alabilmeniz için uygun fiyatlara sahip olan külot modelleri beyaz, siyah ve renkli tonlardan tasarlanır.  Hem rahat hem elastik olan bu modellerde içerik olan %100 pamuklu kumaşlar tercih ediliyor. Böylelikle alerjik bir durum da gelişmeden tüm gününüzü rahatça geçirebilirsiniz. Renkli ve desenli olan modelleri yalnızca iç çamaşırı olarak değil aynı zamanda bikini altı olarak da tercih edebilirsiniz.

Fantezi Külot Modelleri

Normal günlük modellerin yanı sıra bayanlara özel fantezi külot modelleri de mevcuttur. Geceleri daha özel kılmak isteyen her bayan bu modellerden uygun fiyatlar dahilinde faydalanabilir. Hem kendiniz için hem de eşiniz için estetik açıdan güzellik sunmak için tüm iç çamaşırı modellerini https://fifthsenseshop.com/collections/kadin-kulot adresinde görebilirsiniz. Kullandıkça memnun kalacağınız ve her zaman tüm iç çamaşırı alışverişinizi buradan yapmaya devam edeceğiniz bir adrestir. Online iç çamaşırı alışverişinizi keyifle ve uygun fiyatlarla tamamlayabilirsiniz.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)