Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

Mehmet Deniz’den Sert Açıklamalar.

Sarıyer Belediyesi ile ilgili başlatılan soruşturmaların sorumlusu olarak Ak Partilileri gören CHP’de kılıçlar çekildi.

Mehmet Deniz’den Sert Açıklamalar.
Okunma : 78 views Yorum Yap
besiktasbelediyesi

CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz, sosyal medya hesaplarından da yayımladığı bir basın açıklaması yaparak, Ak Parti’ye verdi veriştirdi!

CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, partisinden bir belediye başkanı olan Şükrü Genç’in yönettiği Sarıyer Belediyesi ile ilgili soruşturma başlatılmasının ardından topa çok sert girdi! Önceki gün Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in yaptığı açıklamaların ardından bugün de hem sosyal medya hesaplarından hem de yaptığı yazılı bir basın açıklaması ile Sarıyer Belediyesi’ne yönelik başlatılan soruşturmalara tepki gösteren Mehmet Deniz, çok sert sözler kullandı. İşte Deniz’in Ak Parti’ye yönelik iddia dolu sözleri:

ORDUYA KUMPAS KURDUN!

Sen bu ülkeyi 15 yıldır, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ni 23 yıldır yöneteceksin. Sen bu ülkenin en saygın kurumu olan orduya kumpas kurarak Genelkurmay Başkanı’nı 3,5 mapushane damlarına tıkacak orduyu zayıf düşürecek, daha sonra sonra pardon suçunuz yokmuş deyip serbest bırakacaksın.

FETÖ İLE İÇ İÇE YAŞADINIZ!

Bu vatan evlatları içeride yatarken iş birliği yaptığın FETÖ elemanlarını orduda etkin yerlere getireceksin, bu örgüt 15 Temmuz darbe girişimi yaparak ülkeyi 100 yılın en büyük buhranına sokacak, sen biz o mağdurları askerleri, bilim adamlarını, yazarları Silivri Cezaevleri önünde kar kış yağmur çamur demeden savunanları o zaman darbeci ilan edeceksin, sen FETÖ örgütünü 2010 referandumu ile görev başına getirip yargıyı onlara teslim edip hukuk katliamlarının yolunu açacaksın, sen söz konusu FETÖ örgütü için ne istediler de vermedik diyerek suçunuzu itiraf edeceksiniz. Sen iliklerine kadar FETÖ ile iç içe yaşayacaksın.

BESLEME MEDYANLA KUMPAS KURACAKSIN

Sen partini bu örgüte teslim edip temizlemek için 80 milyonu gereksiz bir referanduma götüreceksin, sen bu gecekonduda oturan vatandaşın duygularını sömürüp onların oyları ile yıllarca iktidar olup 23 yıldır FETÖ ile birlikte İstanbul’u AVM, gökdelenlerle doldurup, garibanın mülkiyet sorununu çözmeyeceksin, yıllardır kangren olmuş bu sorunu çözme iradesi gösteren, Emirgan, Kazımkarabekir, Rumeli Hisarı, Kocataş, PTT, Reşitpaşa, Cumhuriyet, Ferahevler, Pınar, Derbent, FSM, Baltalimanı gibi mahallelerin tapu sorunu için ilk resmi adımı atan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’e besleme medyanla kumpas kuracaksın.

YOK ÖYLE YAĞMA!

Üstelik nesillerdir cemaat tarikatın siyasete bulaştırılmaması gerektiğini savunan bir CHP’li Belediye Başkanını FETÖ ile ilişkilendirmeye çalışacaksın. Üstelik sahip olduğun iktidarın gücünü haksız bir şekilde kullanarak bir müfettiş raporunu kendi partinin resmi sitesinden yayınlayarak suç işleyeceksin, ülkeyi anlamsız bir referandum götürecek dünyada eşi ve benzeri olmayan bir diktatörlük rejimi için yapmış olduğunuz kamuoyu araştırmaları beklediğiniz sonucu vermediği için can havliyle sağa sola saldırmaya çalışacaksın. Öyle yağma yok! Tepeden tırnağa FETÖ ile iç içe girenler bu sorunu çözemezler, çünkü sen sorunun bir parçasısın aslında sorun da sensin. Bu sorunu çözecek olanlar bu ülkeyi kuran bir asıra yakın da cemaat tarikat ile siyasetin ayrı olması gerektiğini söyleyenlerdir.

CHP İlçe Başkanı Mehmet Deniz’in bu açıklamalarına AkParti’nin nasıl bir tepki vereceği merak konusu oldu. (Fotoğraf: Sarıyer Posta)

sariyerbelediyesi