Son Dakika Haberler

MHP: Ak Saray bütün itlerine kuduz aşısı yaptırsın.

Milliyetçi Hareket Partisi'nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Ak Saray'a tavsiyemizdir! Bütün itlerinin kuduz aşısını yaptırsın."

MHP: Ak Saray bütün itlerine kuduz aşısı yaptırsın.
Okunma : 64 views Yorum Yap
sariyerbelediyesi

Milliyetçi Hareket Partisi’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Ak Saray’a tavsiyemizdir! Bütün itlerinin kuduz aşısını yaptırsın. Aşının dahi fayda etmeyeceği Aydın Ünal’ı da karantinaya alsın” ifadeleri kullanıldı. ‘AĞZINDAN KÖPÜKLER SAÇARAK’ AKP Ankara Milletvekili, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski danışmanı ve metin yazarı Aydın Ünal’ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili sözlerine resmi cevap geldi.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Ak Saray’a tavsiyemizdir! Bütün itlerinin kuduz aşısını yaptırsın. Aşının dahi fayda etmeyeceği Aydın Ünal’ı da karantinaya alsın” ifadeleri kullanıldı.

‘AĞZINDAN KÖPÜKLER SAÇARAK’

AKP Ankara Milletvekili, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eski danışmanı ve metin yazarı Aydın Ünal’ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile ilgili sözlerine resmi cevap geldi.

AKP’li Aydın Ünal, MHP lideri Devlet Bahçeli’ye sert sözlerle yüklenerek “Ağzından köpükler saçarak konuşan siyasetin zavallısı Devlet Bahçeli için, bütün o köpükleri itinayla yalayacağı yeni bir süreç başlıyor. Koalisyona yanaşmasa bile seçim kararına tıpış tıpış destek verecek” demişti.

MHP’nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamda ”Ak Saraya tavsiyemizdir! Bütün itlerinin kuduz aşısını yaptırsın. Aşının dahi fayda etmeyeceği Aydın Ünal’ı da karantinaya alsın” denildi.

Kaynak: MHP: Ak Saray bütün itlerine kuduz aşısı yaptırsın | soL Haber Portalı | güne soL’dan bakın