Son Dakika Haberler

Muhtar’dan sosyal yardım hamlesi!

Elimize ulaşan haberi aynen sizlerle paylaşıyoruz. Sarıyer'de sosyal adaleti, empati geleneğini ve vicdanı harekete geçirmek için bu haberleri yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz çünkü.

Muhtar’dan sosyal yardım hamlesi!
Okunma : 121 views Yorum Yap

Elimize ulaşan haberi aynen sizlerle paylaşıyoruz. Sarıyer’de sosyal adaleti, empati geleneğini ve vicdanı harekete geçirmek için bu haberleri yayınlamaktan mutluluk duyuyoruz çünkü.

“Büyükdere muhtarı Ali Yazıcı halkına sunmuş olduğu hizmetlerine her geçen gün bir yenisini ekliyor.

Ali yazıcı muhtarlığını yapmış olduğu büyükdere mahallesinde tespit ettiği ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmak üzere fırın sahibi AHMET ÇELİK e giderek dağıtmak üzere kendisine ekmek vermesi konusunda ricada bulundu fırın sahibi hiç tereddüt etmeden büyükdere muhtarı ALİ YAZICI ya ihtiyaç sahiplerine dağıtmak üzere toplamda 800 adet ekmek yardımında bulundu.

EkmekYardımı kampanyasına vesile olan Büyükdere Muhtarı Ali Yazıcı bu yardımı gerçekleştirebilmiş olmaktan dolayı büyük bir mutluluk ve huzur içerisinde olduğunu belirterek “Öncelikle kendisine sunduğum 600 adet ekmek isteğimi 800’e çıkardığı için fırın sahibi AHMET ÇELİK’e teşekkürlerimi sunuyorum. Fırın sahibinin bize tahsis ettiği araç ile, belirlediğimiz ihtiyaç sahibi adreslere 4’er adet ekmek bırakıldı. Ayrıca bu gibi hizmetlerimiz daima devam edecektir. Buna benzer çalışmalarımızda büyükdere muhtarlığımıza buna benzer destekler veren market ve kasap esnafımıza ve dağıtımda sağladıkları katkıdan dolayı Büyükdere’li gençlerimize çok teşekkür ederim.” dedi.

Fırın Sahibi Ahmet Çelik de bu yardıma katkıda bulunmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirterek ”Büyükdere’de böyle düşünceli ve yardımsever bir Muhtara sahip olduğumuz için çok şanslıyız sayın Ali Yazıcı’ya tüm Büyükdere’liler adına çok teşekkür ederim kendisine bu tip konularda her zaman destek olmak isterim” dedi.

Ekmek dağıtımı, ihtiyaç sahipleri rencide etmemek adına akşam saatlerinde gerçekleştirildi.”