Son Dakika Haberler

Sabahattin Ali’nin kızı Filiz Ali’den Kürk Mantolu Madonna

Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna kitabı üzerinden yapılan sohbet ve programda Funda Özkalyoncuoğlu’nun gafı sonrasında Ali'nin kızı Filiz Ali, Sözcü'ye konuştu. Filiz Ali şu ifadeleri kullandı; “Yaşananlar aslında son derece trajikomik. Yapılan bu konuşmalar ve sonrasında sosyal medyada hakarete dönen yorumları ne yazık ki ben de gördüm. Funda Özkalyoncuoğlu’nun açıklamalarını da gördüm kendisine bir linç kampanyası yürütüldüğünü söylemiş. Ama yaşananlara bakınca aslında ne kadar bilgisiz ve bilinçsiz bir nesil yetiştirdiğimiz ortaya çıkıyor. Maalesef bunları görmek de son derece üzücü.”

Sabahattin Ali’nin kızı Filiz Ali’den Kürk Mantolu Madonna
Okunma : 95 views Yorum Yap

Sabahattin Ali’nın kızı Filiz Ali, TV 8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ programında, sunucu Funda Özkalyoncuoğlu’nun ‘Kürk Mantolu Madonna’yı şarkıcı Madonna ile alakalı sanarak ahkam kesmesi üzerine “Ne kadar bilgisiz ve bilinçsiz bir nesil yetiştirdiğimiz ortaya çıkıyor” yorumunu yaptı.

Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna kitabı üzerinden yapılan sohbet ve programda Funda Özkalyoncuoğlu’nun gafı sonrasında Ali’nin kızı Filiz Ali, Sözcü’ye konuştu.

Filiz Ali şu ifadeleri kullandı; “Yaşananlar aslında son derece trajikomik. Yapılan bu konuşmalar ve sonrasında sosyal medyada hakarete dönen yorumları ne yazık ki ben de gördüm. Funda Özkalyoncuoğlu’nun açıklamalarını da gördüm kendisine bir linç kampanyası yürütüldüğünü söylemiş. Ama yaşananlara bakınca aslında ne kadar bilgisiz ve bilinçsiz bir nesil yetiştirdiğimiz ortaya çıkıyor. Maalesef bunları görmek de son derece üzücü.”

 

Kaynak: Sabahattin Ali’nin kızı Filiz Ali’den Kürk Mantolu Madonna