Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

Sarıyer Akademi’den eğitime dev destek!

Başarıları ile sürekli dikkatleri üstüne çeken Sarıyer Akademi sınırlarını aştı.

Sarıyer Akademi’den eğitime dev destek!
Okunma : 339 views Yorum Yap

Kurulduğu günden beri eğitime verdikleri katkı ile ülkede ismi en çok konuşulan kurumlardan biri olan Sarıyer Akademi bir yeniliği daha hayata geçirerek Koronavirüsten dolayı evlerine hapsolmuş öğrencilerin can simidi olmak istiyor.

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in en çok üstüne düştüğü projesi olan ve çocukların eğitimde fırsat eşitliği için kapılarını açtığı günden beri her sene başarılarına yenisini ekleyen Sarıyer Akademi yönetimi ve eğitim kadrosu ile Tüm Türkiye’de sınavlara hazırlanan öğrenciler için online sınıflarla öğrencileri sınavlara hazırlayacak.

Koronavirüs nedeniyle eğitime verilen arada evlerinden çıkamayan ve dersanelere, özel kurumlara gidemeyerek eğitim alamayan öğrencilerin imdadına yetişmeye karar veren Sarıyer Akademi bu günleri zor ve eğitimsiz koşullarda geçiren gençlere eğitimde fırsat eşitliğini ve Sarıyer Akademi’nin eğitim kalitesini Zoom gibi video konferans programı ile çocuklara taşımaya karar verdi.

Bu karar ile gerekli tüm alt yapı çalışmasını tamamlayan Sarıyer Akademinin eğitici kadrosu hazırlıkların bitmesi ile sadece Sarıyer’de değil artık tüm Türkiye’de eğitim vermeye başlayarak öğrencileri sınavlara hazırlayacak.

 

sariyerbelediyesi