Son Dakika Haberler
sariyerbelediyesi

Sarıyer Belediyesi’nden İlaçlama Seferberliği!

Küresel salgın Koronavirüse karşı Sarıyer Belediyesi durmaksızın çalışıyor.

Sarıyer Belediyesi’nden İlaçlama Seferberliği!
Okunma : 512 views Yorum Yap

Koronavirüs salgını nedeniyle tüm Dünya’da seferberlik ilan edilip virüse karşı mücadeleye Sarıyer Belediyesi’de tüm gücüyle katkı sağlıyor.

Sarıyer Belediyesi’nde koronavirüsle mücadele kapsamında aralıksız çalışan Sarıyer Belediyesi Sarıyer genelinde yapılması gereken tüm çalışmaları hayata geçiriyor.

Bu kapsamda Sarıyer’de her alanı dezenfekte eden Sarıyer Belediyesi Veterinerlik ve Sağlık İşleri Müdürlükleri başta  olmak üzere Şükrü Genç başkanlığında, Sarıyer’in kamuya açık her alanı ilaçlanarak dezenfekte ediliyor.

Sarıyer Gözlem olarak iletişim kurduğumuz Sarıyer Belediyesi ekipleri, çalışmaların tüm hızı ile devam ettiğini, öncelikle acil bölgelerden başladığımız dezenfekte işleminin yine halkımızın kullanım alanlarının aciliyetine göre yapılmaya devam ettiğini ve edeceğini belirtti. Henüz koronavirüse karşı mücadelelerinin bitmediğini, bu illet salgından hep beraber kurtulacağımızı açıklayan yetkililer, halkımızın ihtiyaç olmadıkça acil durumlar dışında evlerinde kalmasının çok önemli olduğunu, virüsün yayılma ihtimalinin de bu şekilde duracağını ve sonrasında ise tamamen kontrol altına alınacağını açıladı. Bu günlerin geçeceğini belirten çalışanlar, yaşamın en kısa zamanda tekrar eski keyifli günlerine döneceğini, bunun için Sarıyer Belediyesi olarak Şükrü Genç Başkanlığında tüm ekiplerimizle Sarıyer’in hizmetinde olduklarını aktardılar.

İşte Sarıyer Belediyesi ekiplerince Sarıyer genelinde yapılan dezenfekte çalışmaları ve ayrıntıları

 

 

sariyerbelediyesi